Print denne Side

Deltagerliste for Marathon i Knuthenborg Safaripark – og andre distancer

Marathon i Knuthenborg Safaripark, lørdag den 2. september 2017, kl. 11.00

 

Marathon
Allan Kjær Andersen
Anders Elmkjær
Anne Holm
Annette Fredskov, FREDSKOV MARATHON
Berit Tina Jensen
Bjarne Hundevad
Christian Langballe
Harry Cilleborg
Henning Baginski
Johnny Dahl, CEPLØBERNE
Johnny Kurt Kristensen
Karsten Jensen
Kristian Teglbjærg
Louise Andersen
Mia Hollingworth
Michael Graabech Hansen
Morten Blok
Morten Jensen
Niels Christiansen
Per Agnalt, ØGIF
René Højstrand, CEPLØBERNE
Sebastian Dyhr
Søren Sørensen, ØGIF
Therese Christiansen
Torben Pedersen
Vinni Greisgaard Larsen, CEPLØBERNE
 
Anden distance
Allan Andersen, 7 km
Allan Holm Winther, 7 km
Allan Riisgaard Pedersen, halvmarathon
Anette Andersen, 14 km
Anja Holm Petersen, 7 km
Anja Odgaard, halvmarathon
Anja Winther, 7 km
Ann Hørdum, halvmarathon
Ann-Sofie Ploug-Madsen, 7 km
Anne Munch Larsen, 7 km
Annette Gertsen, halvmarathon
Anya Glaring, 14 km
Bent Hovald Norden, halvmarathon
Bertram Knigge, 7 km
Betina Clasen-Nyqvist, 7 km, CEPLØBERNE
Betina Laustsen, 7 km
Bettina Kiner, halvmarathon, CEPLØBERNE
Bettina Lund Pedersen, halvmarathon
Bianca Larsen, 7 km
Birger Häggqvist, 14 km, HERLEVLØBER
Birgittte Dilau Sørensen, halvmarathon
Birgitte Thaulow, halvmarathon, CEPLØBERNE
Birgitte Thorup, 7 km
Bjarke Olesen, 14 km
Bjarne Munksbo Rasmussen, 7 km
Bodil Hasling, 7 km
Bodil Ullerup, halvmarathon
Boel Emanuel, 7 km
Brian Egede-Pedersen, 14 km
Brian Voxted, halvmarathon
Camilla Hagedorn, halvmarathon
Camilla Pagh, halvmarathon
Camilla Wandall, 14 km
Carsten Wagner, halvmarathon
Cecilie Dyhr, 14 km
Charlie Solowej-Bech, halvmarathon
Charlotte Dyhr, 14 km
Charlotte Overgaard Olsen, halvmarathon
Charlotte K. Larsen, halvmarathon, SG-ATLETIK
Charlotte Voss Sørensen, 7 km
Christel Bølge, 28 km
Christel Knigge, 7 km
Christina Anthoni, 7 km
Christina Schjelde, 14 km
Cindie A. Larsen, 14 km, CEPLØBERNE
Claus Nøbølle, halvmarathon
Connie Hallberg, halvmarathon, 5 TÅRN MOTION
Connie Pedersen, halvmarathon
Daniel Højmark Nielsen, 14 km
Danny Vendelbo Diemer, halvmarathon
Dave Marten Bohk, 7 km (Germany)
David Sykora, 7 km (Germany)
Doris Christensen, halvmarathon
Dorthe Wandall, 14 km, CEPLØBERNE
Dorthe Zürek, halvmarathon, CEPLØBERNE
Elaine Elgaard, 7 km
Elisabeth Søderlund, halvmarathon
Ellen Erkildstrup Nielsen, 7 km
Emilie Machholdt, 7 km
Emma Castello Jensen, 14 km
Erik Lund, halvmarathon
Eva Søbæk Christiansen, 7 km
Faith Danielsen, 7 km
Finn Nielsen, 14 km, DE 4 ÅRSTIDER
Finn Stig Pedersen, 14 km
Flemming Amdi Jørgensen, 7 km
Flemming Beinov, 14 km
Flemming Dahl Larsen, halvmarathon
Flemming Klinting, halvmarathon
Florian Kahn, 7 km (Germany)
Gitte Klemmensen, 14 km, DE 4 ÅRSTIDER
Gittemay Petersen, halvmarathon
Heidi Hansen, halvmarathon, DE 4 ÅRSTIDER
Heidi Parsberg Wagner, 14 km
Heidi Taymyr, 7 km
Helle Bak, halvmarathon
Helle Klindt, 14 km
Helle Visby, halvmarathon
Henriette Retsloff, 14 km, CEPLØBERNE
Henrik Andersen, halvmarathon
Ida Mathilde Knigge, 7 km
Jacob Petersen, halvmarathon
Jacob Wael Hansen, 7 km
Jan Hørdum Søderlund, halvmarathon
Jan Pedersen, halvmarathon
Jan Ullerup, 7 km
Jane Dunk, 14 km
Jeanette Lindevang, halvmarathon
Jens Peter Kristensen, 7 km
Jens Poulsen, 28 km
Jeppe Overgaard Olsen, 7 km
Jes Thaulow, halvmarathon, CEPLØBERNE
Jesper Hare Holm, halvmarathon
Jesper Højgaard Petersen, halvmarathon
Jesper Pram, halvmarathon
Jesper Rasmussen, halvmarathon
Jesper Schwartzbach Frederiksen, 14 km, CEPLØBERNE
Jette Reimann, 7 km, CEPLØBERNE
Jimmi Iversen, 7 km
John Ulrik Nielsen, 28 km
Johnny Nielsen, 35 km
Julie Emma Wede, 7 km
Julie Jenlar, 21 km
Karina Lærke Kristensen, 14 km
Karina Pedersen, halvmarathon
Karl Johan Dittmer, halvmarathon
Karsten Aagaard, 7 km
Kasper Larsen, 7 km
Kennet Danielsen, halvmarathon
Kenneth Beier Iversen, 7 km
Kenneth Jesper Sørensen, 14 km
Kim Johnny Hansen. 7 km
Kirsten Christiansen, 14 km
Kirsten Hammer, 7 km
Kirsten Hansen, 28 km
Kristin Bohk, 7 km (Germanny)
Kristina Strand, halvmarathon
Kristine Abrahamsen, 14 km
Lars Frost, halvmarathon
Lars Hare Holm, halvmarathon
Lars Haslund, halvmarathon
Lars Petersen, 28 km
Lars Wiese, 14 km
Lene Andresen, halvmarathon
Lene Daugbjerg, 28 km
Lene Isbye, halvmarathon
Lene Kempf, 14 km
Lene Laursen, 7 km
Lene Pejter Aalborg, halvmarathon
Lene Petersen, 14 km
Lennart Fischer, 7 km
Linda Hedengran, 7 km
Linda Jørgensen, 14 km
Line Birkmann, 7 km
Line Kejser Birk, halvmarathon, CEPLØBERNE
Line Spang, 14 km
Lisa Häggqvist, 7 km, HERLEVLØBER
Lisa Neigaard, 14 km, CEPLØBERNE
Lone Klitmose Lykkebæk, 14 km
Lone Pedersen, halvmarathon
Lone Rasmussen, 14 km
Lotte Christiansen, 14 km
Lotte Dehli, 14 km
Lotte Dollars, 14 km
Lotte Wael Fassel, 7 km
Majbritt Andersen, 14 km
Majbritt Vonsild, 14 km
Malene Kjær Mortensen, 14 km, DE 4 ÅRSTIDER
Marck Kjeldby, 7 km
Maria Flintrup, 7 km
Maria Rewers Vastila, 14 km, DE 4 ÅRSTIDER
Marianne Leck Poulsen, 7 km
Marianne Marienhof, 7 km
Marianne Petersen, halvmarathon, GREVE TRIM
Martin Lønborg-Jensen, 7 km
Martin Sundbøl, 28 km
Martina Müller Holst, halvmarathon, HERLEVLØBERNE
Merete Matthiesen, 7 km
Mette Meinertsen, 14 km
Mette Olesen, 7 km
Mia Hørdum Søderlund, halvmarathon
Michael Andersen, 28 km
Michael Frederiksen, halvmarathon
Michael Wandall, 14 km
Michelle Nissen, halvmarathon
Mie Marienhof, 7 km
Mikkel Vad Christensen, 28 km
Morten Kyhn, halvmarathon
Morten Smedegaard Holmelund, halvmarathon
Nicklas Kristensen, 7 km
Nicolai Bondersholt, halvmarathon
Niels Lauridsen, 28 km
Ole Steen Pedersen, halvmarathon
Palle Winther, 7 km
Per Bjørn Nielsen, 7 km
Per Jensen, halvmarathon
Pernille Hauxner, 14 km, CEPLØBERNE
Pernille Lützhøft, 7 km
Pernille Sommer, 14 km
Peter Bak, halvmarathon
Peter Hallum, halvmarathon
Peter Sandholm Hermansen, halvmarathon
Pil Lindsten, halvmarathon
Preben Lauridsen, 28 km
Randi Nielsen, 7 km
Rasmus Dyrberg, 7 km
Rasmus Frost, 7 km
René Overgaard Olsen, 7 km
René Wagner Hansen, halvmarathon
Rikke Kromand, 14 km
Rikke Petrine Drejer Rasmussen, 14 km, DE 4 ÅRSTIDER
Sara Henriksen, halvmarathon
Signe Sparre Hansen, 7 km
Simon Fassel, 14 km
Simon Jakobsen, halvmarathon
Sine Hallum, 7 km
Siri Skjoldlykke, halvmarathon
Sisse Lykke Weinreich, halvmarathon, CEPLØBERNE
Sisse Skjødt, 14 km 
Sissel Egede-Pedersen, halvmarathon
Solvej Helvig Højstand, halvmarathon, CEPLØBERNE
Sonja Ejlersen, halvmarathon
Sonja Rasmussen, 14 km, DE 4 ÅRSTIDER
Stephie Roeholz, 14 km
Sten Ejlersen, halvmarathon
Susan Kragh, 7 km
Susanne Abrahamsen, 14 km
Susanne Jönsson, 14 km
Susanne Nielsen, halvmarathon
Susanne Wildt, halvmarathon
Søren Boelsmand, 7 km
Søren Majlund Siggaard, 14 km, CEPLØBERNE
Tanja Erkildstrup Vinston, 7 km
Te Hvam, halvmarathon, CEPLØBERNE
Thomas Bargholz, 7 km
Thomas Heller, halvmarathon
Torben Klindt, 28 km
Thomas Lindevang, halvmarathon
Thomas Qvistgaard, halvmarathon, CEPLØBERNE
Thomas Thøgersen, 28 km
Tina Heller, halvmarathon
Tina Kann, 7 km
Tina Lorenzen, halvmarathon
Tina Sølvberg, 7 km
Tonny Christensen, halvmarathon
Tonny Iversen Sato, halvmarathon, CEPLØBERNE
Tonny Tornberg Jensen, halvmarathon, CEPLØBERNE
Torben Haslund, halvmarathon
Trine Bruun Mathiasen, 7 km
Troels Riis, halvmarathon
Tudlik Andersen, 14 km
 
Team Tvilling
Amanda Münster Svendsen – Jan Lind Hansen, Lyngby, halvmarathon
Andreas Gliese Jørgensen, Lolland, halvmarathon
Camilla Pollas, Gribskov, 14 km
Frederik Starklint – Søren Starklint, Lyngby, halvmarathon
Ida Bartholdy – Helle Rejkjær & Solvejg Neerup Góra, Gribskov, 14 km
Isabella Larsen, Lolland, halvmarathon
Isak Schluntz – Alette Rehøj, Lyngby, halvmarathon
Jakob Tæbring – Gitte Matzen & Thomas Palkin, Lyngby, halvmarathon
Jeanette Taube Svendsen – Frederik Møller, Lyngby, halvmarathon
Laila Rasmussen, Lolland, halvmarathon
Lærke Schousboe – Lonnie Møller Jensen, Lyngby, halvmarathon
Malte Pollas, Gribskov, 7 km
Niels Pollas, Gribskov, 14 km
Oliver Kruse Petersen – Frank Kruse, Lyngby, halvmarathon
Peder Mondrup – Carina Korsholm & Line Christensen, Lyngby, halvmarathon
Simon Frølund Moesgaard – Kirsten Frølund Moesgaard & Malene Lai Byberg, Gribskov, 14 km
Stine Østergaard – Suzan Knudsen, Lyngby, halvmarathon
William Reffstrup – Maria Linnebjerg & Suzan Knudsen, Lyngby halvmarathon

Permanent link til denne artikel: http://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-marathon-i-knuthenborg/