DELTAGERLISTE JUBILÆUMSLØB 22.02.2020

JUBILÆUMSLØB LØRDAG DEN 22. FEBRUAR 2020, KL. 9.00

100 PLADSER TILBAGE MED DEN FLOTTE NUMMER 800 SPECIALMEDALJE.
DEREFTER LUKKES TILMELDINGEN.

DELTAGERLISTE

Maraton

  • Aksel Skibsted
  • Allan Pedersen
  • Aneste Fredskov, MARATONLØB NUMMER 800
  • Annette Eriksen, Klub 100 Marathon
  • Bent Seidelin
  • Birgitte Langballe, Klub 100 Marathon
  • Bo Bøgh
  • Bo Johansen
  • Bo Kruse
  • Bodil Madsen
  • Bouchra Lundgren Eriksen, Klub 100 Marathon
  • Brian Jørgensen
  • Brian Vernersen
  • Britt Drud Sørensen
  • Britt Steen
  • Bubby Jacobsen
  • Carsten Laustrup
  • Casper Breschel
  • Casper Færgegaard
  • Cecilie Aundal
  • Claus Balshøj
  • Claus Ø. Christensen, Klub 100 Marathon
  • Dan Kristensen
  • Daniel Bundgaard
  • Danny Andersen
  • David Bredo, Klub 100 Marathon
  • Dorthe Roslev, Klub 100 Marathon
  • Ella Kuhlman
  • Hans Christian Jensen, Klub 100 Marathon
  • Helle Kristoffersen
  • Henriette Lisse, Klub 100 Marathon
  • Jacob Brobæk Kiær
  • Jakob Gunnløgsson
  • Jan Andersen
  • Jane Dall
  • Janni Hyld
  • Jeanette Bebbington Nielsen
  • Jette Schmidt
  • Karsten Bach Christensen
  • Kenneth Grønkjær
  • Kenneth Sommer
  • Kim Grummesgaard
  • Kim Melau Christiansen
  • Kirsten Bonde-Hare
  • Klaus Grønhøj
  • Klaus Koziara
  • Kurt Olsen, Klub 100 Marathon
  • Lars Jensen
  • Lars Jensen, Klub 100 Marathon
  • Lisbeth Olsen
  • Lone Birgitte Larsen
  • Lone Friis, Klub 100 Marathon
  • Louise Blok, Klub 100 Marathon
  • Maja Florens Klausen, bobler Klub 100 Marathon
  • Malene Jeppesen, Klub 100 Marathon
  • Malene Ravn, Klub 100 Marathon
  • Margit Krøll
  • Martin Jørgensen
  • Melisa Røntved
  • Michael Dall
  • Michael, Wandall, Stevns Tri Klub
  • Mie Warberg, Stevns Tri klub
  • Morten Blok, Klub 100 Marathon
  • Morten Brogaard Jakobsen, Hvalsø Løbeklub
  • Morten Harboe-Jepsen
  • Ole Caffell, Klub 100 Marathon
  • Paw Jeppesen
  • Per Foss
  • Per Olsen, TIK Løberne
  • Pernille Sønderskov Malling
  • Peter Berg
  • Peter Precht Pedersen, Klub 100 Marathon
  • Pia Mortensen
  • Ricky Batman Andersen,  Klub 100 Marathon
  • Sarah Nielsen
  • Sten Ejlersen
  • Stig Kuhlman
  • Sune Hundebøll
  • Søren Callesen, Stevns Tri Klub
  • Søren Knudsen
  • Søren Nielsen, RIMO
  • Søren Østergaard, Klub 100 Marathon
  • Thomas H. Jensen
  • Thomas Vang
  • Tuan Duong
  • Ulrich Gejl
  • Yasar Ünal
  • Zamel Zhaian

 

Halvmaraton, start kl. 9.00

  • Anita Svalebo
  • Anna Louise Sofie Larsen
  • Anne Edith Jeppsson
  • Anne Wonge
  • Annette Holrits
  • Annette Osther Sannemann
  • Arne Oliver Hansen
  • Beinta Laksafoss, Torunn Laksafoss, Team Tvilling
  • Benny Andersen
  • Bente Karkov
  • Bibi Larsen
  • Birgitte Anne Friis, Benløse Løbeklub
  • Birgitte Jensen
  • Birthe Sønderskov
  • Bjarne Bøttern
  • Brian Hansen
  • Brian Schwartz
  • Brith Andersen
  • Birgitte Grenaa
  • Camilla Skov Nielsen
  • Charlotte Nylander
  • Cheryl Andersen
  • Christina Bøttern
  • Christina Risgaard
  • Claes Faarbech
  • Claus Lund Jensen
  • Dan Møller
  • Dorthe Møller
  • Dorthe Nygaard Godtfredsen
  • Eli Jacobi Nielsen
  • Elisabeth Skibsted
  • Erik Mollerup
  • Ester Mbaruku Nielsen
  • Eva Jørgensen, RIMO
  • Finn Christiansen
  • Finn Danielsen
  • Finn Holst
  • Gitte Kristensen, Benløse Løbeklub
  • Gitte Stolling
  • Gitte Von Seelen Engel
  • Gregers GammelSmølf
  • Grith Jerichau
  • Hakan Demirkan
  • Hanne List
  • Hans Christian Rasmussen
  • Heidi Bell
  • Heidi Møller
  • Helena Hansen
  • Helle Winther
  • Henrik Larsen
  • Henrik Olsen
  • Henrik Pedersen, LMK Asnæs
  • Heykie Ørskou
  • Ina Jørgensen
  • Jan Nielsen
  • Jeanett Jørgensen
  • Jeanie McAleer Elkjær, Hvalsø Løbeklub
  • Jeanette Wly
  • Jeannie Juul Nielsen, LMK Asnæs
  • Jens Karrebæk
  • Jens Poulsen
  • Jes H. Strate
  • Jes Ottosen
  • Jimmi Bjerregaard
  • Joan Kramer
  • Jørgen Stegmann
  • Karin Aagaard Madsen
  • Karina Madsen
  • Kathrine Dissing
  • Keld Boksa
  • Kenneth Weiglin
  • Kent Filsøe
  • Kim Hammerich
  • Kitt Krogh
  • Klaus Huus Jensen, Benløse Løbeklub
  • Knirke Møller Christoffersen
  • Lars H. Jacobsen
  • Linda Wind
  • Lisbeth Staxen
  • Liselotte Thorsen
  • Lone Leonhard
  • Louise Klinke Jørgensen
  • Mads Mikkelsen
  • Maj-Britt Filsø Mathiassen
  • Majbritt Brander
  • Majbrit Hansen
  • Majbritt Holmgren, Benløse Løbeklub
  • Maria Christiansen
  • Marianne August Kryger
  • Marianne D. Andersen, ØGIF
  • Martina Müller Holst
  • May Andersen
  • Mette Dideriksen
  • Mette Jensen
  • Mette Lykke Kjølner Kalum
  • Mette Schächter
  • Mette Szabo
  • Michael Graabech Hansen
  • Mogens Feldthusen, Benløse Løbeklub
  • Monika Pedersen, Benløse Løbeklub
  • Morten Larsen
  • Morten Mohr
  • Natasja Lundh
  • Nickie Schwartz
  • Nickolei Heising
  • Nils Sonqvist
  • Peer Bell
  • Peter Bjørn Jakobsen
  • Peter Mortensen, Nakskov Runners
  • Pia Christiansen
  • Pia Vinne Lau
  • Preben Sørensen
  • René Falk Jensen, Benløse Løbeklub
  • René Hansen
  • Rie Ingmann
  • Rocio Andersen
  • Sidsel Kristiansen
  • Skjold Haxgart
  • Sonja Christiansen
  • Sonja Ejlersen
  • Sonja Hansen
  • Sonni Hansen
  • Susanne Bejstrup Jensen
  • Susanne Bonde
  • Susanne Jørgensen
  • Sussi Gudmundsson
  • Søren Holmgren, Benløse Løbeklub
  • Thomas Larsen
  • Tina Ahrens
  • Tina Hansen
  • Tina Lindenskov Nielsen
  • Tina Skrydstrup Forsmann
  • Torben Pedersen
  • Trine Korsholm
  • Trine Petersen
  • Torben Frost Jensen
  • Vibeke Jespersen
  • Vibeke Rasmussen
  • Winnie Schjødt Kærgaaard
  • Zenia Rasmussen

 

Halvmaraton, start kl. 11.00

  • Brian Feldborg
  • Camilla Lykke Falk
  • Dennis Beck-Nyling
  • Dennis Raun Møller
  • Frode Benedikt Nielsen
  • Henrik Aniol Nielsen
  • Jannie Leonhardsen
  • Linda Betty Lønbro
  • Majbritt Rømer
  • Mikael Jonassen
  • Morten Marx
  • Pia Raun Møller
  • Sofie Friis
  • Søren Mølgaard

 

Andre distancer, start kl. 9.00

  • Annika Holm Andersen, 15 KM
  • Birgith Hjorth, 7,5 KM
  • Camilla Frost, 15 KM
  • Casper Færgegaard, 7,5 KM
  • Charlotte Sørensen, 7,5 KM
  • Christa Wilcken Wulff, 7,5 KM
  • Christel Overgaard, 7,5 KM
  • Christina Eleonora Frost, 15 KM
  • Gitte Daubenmerkl Jensen, 7,5 KM
  • Gitte Klemmensen, 15 KM, De 4 årstider
  • Ina Frandsen, 7,5 KM
  • Ingrid Jensen, 7,5 KM, Benløse Løbeklub
  • Jeanne Davidoff, 15 KM
  • Jeanne Hansen, 7,5 KM
  • Jette Bøgvad
  • Jette Filsøe, 15 KM
  • Johan Muus, 7,5 KM
  • Karsten Aagaard, 15 KM
  • Kennet Danielsen, 30 KM
  • Lars Frost, 30 KM
  • Lasse Christiansen, 7,5 KM
  • Lenette Poulsen, 15 KM
  • Line Holmelund, 15 KM
  • Lisbeth Brobæk Kiær, 7,5 KM
  • Lise-Lotte Frost, 7,5 KM
  • Lonnie Salo, 7,5 KM
  • Maj-Britt Rasmussen
  • Malene Schiermer Nielsen, 7,5 KM
  • Mette Snell Nielsen, 7,5 KM
  • Morten Holmelund, 15 KM
  • Natasha Margrethe Jensen, 30 KM
  • Nicoline Frost, 15 KM
  • Nina Christiansen, 7,5 KM
  • Nina Uldberg Poulsen
  • Ole Hjorth, 7,5 KM
  • Per Jensen, 30 KM
  • Pia Sørensen, 15 KM
  • Rico Rasmussen, 7,5 KM
  • Ronni Ørnskov Christensen 7,5 KM
  • Rie Rasmussen, 7,5 KM
  • Sanne Andersen, 7,5 KM
  • Stine Rønhede, 7,5 KM
  • Susanne Petersen, 7,5 KM
  • Thea Rasmussen, 7,5 KM
  • Tina Lindskov, 15 KM
  • Tommy Larsen, 7,5 KM
  • Tove Grønbech, 15 KM, De 4 Årstider

 

Andre distancer, start kl. 11.00

  • Andreas Jønsson, 7,5 KM
  • Carina Nielsen, 7,5 KM
  • Carsten Jensen, 7,5 KM
  • Christina Olsen, 7,5 KM
  • Dorte Nielsen, 15 KM
  • Dorthe Beck-Nyling, 7,5 KM
  • Gitte Krøyer, 7,5 KM
  • Heidi Jønsson, 7,5 KM
  • Irene Deichmann, SØAM, 7,5 KM
  • Isabel Nielsen, 7,5 KM
  • Jytte Nielsen, 7,5 KM
  • Karsten Jønsson, 7,5 KM
  • Linda Hedengran, 7,5 KM
  • Simone Kvist-Andersen, SØAM, 7,5 KM
  • Karin Langgaard Reffstrup, 7,5 KM
  • Margit Wildschiødtz Fernqvist, 7,5 KM
  • Michelle Overgaard, 7,5 KM
  • Sabrina Rosenbäck Sewohl, 7,5 KM
  • Sanne Nymand, 15 KM
  • Steen Nielsen, 15 KM
  • Susanne Krøyer Jørgensen, 7,5 KM
  • Yvonne Gjerlufsen, SØAM, 7,5 KM

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-jubilaeumsloeb-22-02-2020/