Deltagerliste 01.09.2019 – 14 KM

Marathon i Knuthenborg Safaripark – og andre distancer
Søndag den 1. september 2019, kl. 11.00

Tilmelding her.

Deltagerlisten opdateres hurtigst muligt. Der kan gå op til tre dage, før dit navn er på listen efter tilmelding.

     

DELTAGERLISTE 14 KM

STARTNUMMER NAVN KLUB/FIRMA
264 Allan Lillelund
263 Allan Saabye Rasmussen
136 Anders Lockenwitz Petersen
414 André Hansen
230 Andreas Nielsen
448 Anna Højlund Larsen
368 Anna Møller Hansen
500 Anne Andersen
191 Annette Bruus
314 Annette Klinke
35 Annika Lesanner
562 Bastian Christensen
298 Bente Gammelby
461 Bente Larsen
30 Bente Linding
151 Betina Mortensen Benløse Løbeklub
33 Birgitte Lesanner
288 Bjarke Jensen
367 Bo Wensien
443 Caroline Bruhn Hansen
393 Carsten Westh
334 Camilla Hardø
456 Catherine Holm
121 Christel Overgaard
46 Christian Hansen
75 Claus Kristiansen
457 David Nielsen
433 David Rasch
159 Denevy Damgaard
11 Dennis Beck-Nyling
43 Dennis Høilund
12 Dorthe Beck-Nyling
350 Dorthe Schlichter
422 Flemming Aalling
232 Frederik Dreiager
34 Georg Lesanner
400 Gisli Truelsen
213 Grethe Specht
53 Hanne Møller Frandsen
498 Helle Andersen
297 Helle Jensen
29 Henric Nilsson
349 Henriette Birch Schlichter
380 Henrik Skov Nielsen
32 Inge Skov
156 Ingrid Jensen Benløse Løbeklub
447 Irene Højlund Larsen
36 Jacob Vindt
123 Jan Arnholst
37 Jane Holmsted
229 Janich Jørgensen
40 Janika Overgaard
228 Jannik Olsen
545 Jens Busk
124 John Garner
42 Jonas Overgaard
357 Julie Tandrup Gravesen
41 Julie Overgaard
144 Karina Bromberg
337 Karina Jensen
145 Kasper Bromberg
434 Kathrine Tjørved
231 Kewin Dalsgaard
335 Kirsten Jeziorski
485 Kitri von Bülow
566 Knud Petersen
450 Kristian Højlund Larsen
496 Kristine Sørensen
413 Lea Hansen
130 Lene Henriksen
296 Lene Ibsen
523 Lene Lassen Knudsen
214 Line Specht
462 Lisbeth Bo Jørgensen
158 Liselotte Kroman Jensen
47 Lone Bille
514 Louise Havning
28 Marianna Nilsson
420 Marianne Ekelund
407 Marianne Martinsen
206 Marie Kollberg
404 Mark Sønderskov
331 Martin Klüwer Dansgaard
563 Martin Mølledal
233 Max Olsen
497 Mette Frimann
266 Mette Ørveile
338 Mia Stoico
45 Mia Sørensen
140 Michael Hjorth Danielsen
446 Michael Højlund Larsen
405 Michelle Martinsen
449 Nanna Skov Holst
212 Niels Specht
262 Nikita Strauss
198 Paul Svensson
373 Pernille Hansen
536 Pernille Seidenfaden
521 Peter Schønberg
441 Pia Thomsen
564 Rasmus Nielsen
79 Regitze Nordquist
234 Rasmus Jessen
141 Rie Ingmann
552 Sandra Mundus
382 Sarah Truelsen
362 Sebastian Bebbington Nielsen
553 Simon Mundus
104 Sofie Mortensen Benløse Løbeklub
332 Steen Dansgaard
537 Steffen Seidenfaden
261 Stephanie Raaholt
406 Søren Mølby
551 Tammie Nielsen
137 Therese Lockenwitz Petersen
19 Tina Dreyer
565 Tina Hansen
44 Tina Jeppesen
227 Tina Nielsen
421 Torben Ekelund
336 Torsten Jeziorski
330 Trine Dansgaard
322 Trine Møller
104 Trine Thorsen
381 Truels Østergaard Truelsen
561 Zune Christoffersen

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-01-09-2019-14-km/