Deltagerliste søndag den 30. august 2020

DELTAGERLISTE

FREDSKOV RUN & FUN I KNUTHENBORG SAFARIPARK

SØNDAG DEN 30. AUGUST 2020

 

 

 

 

 

 

 

Deltagerlisten er sidst opdateret
Onsdag den 25. marts 2020, kl. 17.00.

NR NAVN KLUB DISTANCE
77 Aksel Skibsted Bov IF MARATON
1 Aneste Fredskov Fredskov Run & Fun MARATON
30 Anette Glerup 14 KM
54 Ann Hørdum Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
53 Anne Kristiansen 7 KM
66 Anne-Lise Larsen Lørdagsholdet på Vestvolden 7 KM
34 Annette Carlsen HALVMARATON
27 Annette Osther Sannemann Running Rhino HALVMARATON
42 Berit Adamsen 14 KM
28 Berit Wiese HALVMARATON
39 Birgitte Skov Christensen ILH Amager 7 KM
308 Britt Sandgren Bogø motion og løbe klub HALVMARATON
71 Camilla Clara Dahl Klub 100 Marathon HALVMARATON
4 Camilla Skov Nielsen HALVMARATON
31 Charlotte Rølle 14 KM
87 Connie Haahr Larsen HALVMARATON
65 Diane Brunum Lørdagsholdet på Volden 7 KM
15 Dorte Marlene Nielsen 7 KM
46 Elisabeth Lundstedt 7 KM
18 Elisabeth Søderlund Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
21 Emma Castello Jensen Hørsholm Rungsted Løbeklub 14 KM
40 Erik Struve Christensen ILH Amager 7 KM
7 Erik Zacho Kalundborg-if HALVMARATON
67 Finn Larsen Lørdagsholdet på Vestvolden 7 KM
8 Grete Zacho 7 KM
69 Hanne Riis Sparta HALVMARATON
58 Hans-Jørgen Rømer Madsen 7 KM
85 Helle Kristoffersen HALVMARATON
20 Helle Visby Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
41 Ida Skov Christensen ILH Amager 7 KM
6 JacobTheill 14 KM
3 Jeanette Friberg 7 KM
2 Julie Svan 7 KM
79 June Szwiec 7 KM
60 Jørn Aage Hansen 7 KM
12 Kamilla Jørgensen 14 KM
56 Katja Petersen 7 KM
47 Kenneth Lundstedt 14 KM
10 Klaus Jørgen Nielsen Kalundborg if HALVMARATON
11 Lasse Axelsen MARATON
23 Lasse Christiansen 14 KM
19 Lena Daugaard Jacobsen Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
55 Leon Andersen HALVMARATON
24 Line Holmelund Suså Campingservice 14 KM
73 Linne Sommer HALVMARATON
78 Lisbeth Skibsted Bov IF HALVMARATON
32 Lise Lasson 14 KM
33 Liselotte Krogh 14 KM
5 Louise Theill 14 KM
16 Malene Nysøe 14 KM
76 Malthe Sommer 7 KM
80 Mango Rasmussen 7 KM
37 Maria Bentsen 7 KM
38 Maria Skov Christensen ILH Amager 7 KM
59 Marianne Pedersen 7 KM
13 Mark Hansen 7 KM
74 Martin Sommer 7 KM
17 Matilde Nysøe 14 KM
9 Mette Gildberg Nielsen Kalundborg if HALVMARATON
49 Mette Lindqvist Hansen Fløng Kondi 7 KM
83 Mette Metzchen Team Complet HALVMARATON
24 Morten Holmelund Suså Campingservice 14 KM
75 Nia Sommer 7 KM
22 Nina Christiansen 14 KM
82 Norh Rasmussen 7 KM
42 Patricia Thøgersen 14 KM
52 Peer Lundquist 7 KM
62 Pernille Arsfeldt Bogø motion og løbe klub HALVMARATON
84 Peter Gybel Team Complet HALVMARATON
45 Peter Sandberg MARATON
26 Pia Edelskov 14 KM
44 Rie Ingmann Køge Bokseklub HALVMARATON
51 Sarah Sigvardt 7 KM
48 Sanne Lindqvist Fløng Kondi 7 KM
36 Steen Rasmussen HALVMARATON
61 Steffen Nielsen HALVMARATON
68 Stephen Eilsø 14 KM
81 Storm Rasmussen 7 KM
86 Susanne Meyer Christensen HALVMARATON
64 Søren Gettermann 7 KM
70 Tessa Sørensen 14 KM
35 Therese Tümmler HALVMARATON
14 Thilde Kofoed 7 KM
50 Thomas Lindqvist 7 KM
29 Tina Jensen 14 KM
72 Tine Gudiksen 14 KM
57 Vivi Rømer Madsen 7 KM

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-soendag-den-30-august-2020/