Deltagerliste søndag den 30. august 2020

DELTAGERLISTE

FREDSKOV RUN & FUN I KNUTHENBORG SAFARIPARK

SØNDAG DEN 30. AUGUST 2020

 

 

Deltagerlisten er sidst opdateret
Fredag den 10. juli 2020, kl. 13.00

 

 

77 Aksel Skibsted Bov IF MARATON
127 Alberte Bering 14 KM
1 Aneste Fredskov Fredskov Run & Fun MARATON
30 Anette Glerup 14 KM
54 Ann Hørdum Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
53 Anne Kristiansen 7 KM
111 Anne Leditzig HALVMARATON
66 Anne-Lise Larsen Lørdagsholdet på Vestvolden 7 KM
129 Anne Wonge På tur med tøserne HALVMARATON
34 Annette Carlsen HALVMARATON
92 Annette Eriksen Klub 100 Marathon MARATON
27 Annette Osther Sannemann Running Rhino HALVMARATON
117 Asbjørn Rommel Restaurant Surt & Sødt HALVMARATON
103 Bendt Nielsen Team Salon Gutti 14 KM
42 Berit Adamsen 14 KM
28 Berit Wiese HALVMARATON
39 Birgitte Skov Christensen ILH Amager 7 KM
63 Britt Sandgren Bogø motion og løbe klub HALVMARATON
71 Camilla Clara Dahl Klub 100 Marathon HALVMARATON
4 Camilla Skov Nielsen HALVMARATON
31 Charlotte Rølle 14 KM
301 Christian Stabel HALVMARATON
87 Connie Haahr Larsen HALVMARATON
90 David Jørgensen 7 KM
309 Denice Ina Nielsen 7 KM
65 Diane Brunum Lørdagsholdet på Volden 7 KM
15 Dorte Marlene Nielsen 7 KM
46 Elisabeth Lundstedt 7 KM
18 Elisabeth Søderlund Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
21 Emma Castello Jensen Hørsholm Rungsted Løbeklub 14 KM
40 Erik Struve Christensen ILH Amager 7 KM
7 Erik Zacho Kalundborg-if HALVMARATON
67 Finn Larsen Lørdagsholdet på Vestvolden 7 KM
110 Finn Rasmussen 14 KM
99 Gitte Elkjær Herlev løbe og atletikklub HALVMARATON
85 Gregers Gammelsmølf Frisken DHK På Tur Med Tøserne HALVMARATON
8 Grete Zacho 7 KM
69 Hanne Riis Sparta HALVMARATON
119 Hans Christian Rasmussen Dansk Halvmarathonklub HALVMARATON
58 Hans-Jørgen Rømer Madsen 7 KM
20 Helle Visby Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
41 Ida Skov Christensen ILH Amager 7 KM
89 Isabella Nagstrup 7 KM
6 JacobTheill 14 KM
128 Jan Eriksen HALVMARATON
3 Jeanette Friberg 7 KM
102 Jens Klemmensen Chuck Norris Runners MARATON
125 Johnny Sørensen 14 KM
106 Judy Pedersen Termokandeholdet Holbæk 7 KM
91 Julie Larsen 7 KM
2 Julie Svan 7 KM
79 June Szwiec 7 KM
95 Jørgen Hansen LGI HALVMARATON
122 Jørgen Jakobsen IF62 Walk & Run HALVMARATON
60 Jørn Aage Hansen 7 KM
12 Kamilla Jørgensen 14 KM
97 Katja Asbech 7 KM
56 Katja Petersen 7 KM
47 Kenneth Lundstedt 14 KM
113 Kenneth Nielsen Bogø IF Motion HALVMARATON
112 Kim Lund HALVMARATON
105 Kim Slettemose HALVMARATON
126 Kim Stub Nielsen Høng Løbeklub HALVMARATON
120 Kirsten Caspersen Bogø løb og motion 7 KM
10 Klaus Jørgen Nielsen Kalundborg if HALVMARATON
11 Lasse Axelsen MARATON
23 Lasse Christiansen 14 KM
304 Laurids Christiansen HALVMARATON
19 Lena Daugaard Jacobsen Hørsholm Rungsted Løbeklub HALVMARATON
55 Leon Andersen HALVMARATON
108 Linda Laura Edelved Termokandeholdet Holbæk 7 KM
123 Linda Saust Gundersen HALVMARATON
24 Line Holmelund Suså Campingservice 14 KM
73 Linne Sommer HALVMARATON
107 Linnea Weinreich Termokandeholdet Holbæk 7 KM
78 Lisbeth Skibsted Bov IF HALVMARATON
32 Lise Lasson 14 KM
33 Liselotte Krogh 14 KM
109 Lotte Boholt Kristensen Termokandeholdet Holbæk 7 KM
5 Louise Theill 14 KM
114 Mads Suensen Bogø IF Motion HALVMARATON
16 Malene Nysøe 14 KM
76 Malthe Sommer 7 KM
80 Mango Rasmussen 7 KM
37 Maria Bentsen 7 KM
96 Maria Louise Johansson LGI HALVMARATON
38 Maria Skov Christensen ILH Amager 7 KM
59 Marianne Pedersen 7 KM
13 Mark Hansen 7 KM
306 Marlene Gilling 14 KM
94 Martin Jørgensen MARATON
310 Martin Nør If 62 14 KM
116 Martin Rommel Restaurant Surt & Sødt HALVMARATON
74 Martin Sommer 7 KM
93 Mathias Pedersen Lauesgaard MARATON
17 Matilde Nysøe 14 KM
9 Mette Gildberg Nielsen Kalundborg if HALVMARATON
49 Mette Lindqvist Hansen Fløng Kondi 7 KM
83 Mette Metzchen Team Complet HALVMARATON
307 Mia Helene Frederiksen 14 KM
101 Michael Ravnsbæk 7 KM
100 Michael Ravnsbæk Fønix 7 KM
308 Minna Christensen 7 KM
25 Morten Holmelund Suså Campingservice 14 KM
302 Morten Pyndt HALVMARATON
98 Morten Yding Herlev løbe og atletikklub HALVMARATON
75 Nia Sommer 7 KM
22 Nina Christiansen 14 KM
82 Norh Rasmussen 7 KM
43 Patricia Thøgersen 14 KM
52 Peer Lundquist 7 KM
62 Pernille Arsfeldt Bogø motion og løbe klub HALVMARATON
84 Peter Gybel Team Complet HALVMARATON
305 Peter Mortensen Runners Nakskov HALVMARATON
45 Peter Sandberg MARATON
26 Pia Edelskov 14 KM
124 Pia Sørensen 14 KM
44 Rie Ingmann Køge Bokseklub HALVMARATON
121 Rikke Christensen HALVMARATON
48 Sanne Lindqvist Fløng Kondi 7 KM
51 Sarah Sigvardt 7 KM
86 Sisse Lykke Weinreich HALVMARATON
36 Steen Rasmussen HALVMARATON
61 Steffen Nielsen HALVMARATON
68 Stephen Eilsø 14 KM
81 Storm Rasmussen 7 KM
303 Susanne Christiansen HALVMARATON
118 Susanne Marchsteiner 7 KM
104 Susanne Nielsen Team Salon Gutti 14 KM
130-300 Svenstrup Efterskole Svenstrup Efterskole 7 KM – HALVMARATON
64 Søren Gettermann 7 KM
70 Tessa Sørensen 14 KM
35 Therese Tümmler HALVMARATON
14 Thilde Kofoed 7 KM
88 Thomas Jørgensen 7 KM
50 Thomas Lindqvist 7 KM
29 Tina Jensen 14 KM
72 Tine Gudiksen 14 KM
115 Torben Pedersen MARATON
57 Vivi Rømer Madsen 7 KM

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-soendag-den-30-august-2020/