Resultatliste Knuthenborg 1/9-2019 sorteret efter navn

Tak til alle for en skøn søndag i Knuthenborg Safaripark 🙂

Nedenfor er resultatliste efter navn.

Tryk her for resultatliste efter startnummer.

Tryk her for resultatliste efter distance.

Download diplom her. Udfyld selv diplom med navn, distance og tid.

Hvis du har tilføjelser eller ændringer til resultatlisten, er du velkommen til at kontakte mig på aneste@aneste.dk.

Se billeder fra dagen her.

NR NAVN KLUB DISTANCE TID
385 Albert Isak Christensen 7 KM 59.04
279 Alberte Ankerstjerne 7 KM 54.58
587 Allan Frederiksen 7 KM
264 Allan Lillelund 7 KM
263 Allan Saabye Rasmussen HALVMARATHON 2.09.28
120 Anders Dithmarsen 7 KM 41.18
310 Anders Falkensten HALVMARATHON 2.33.08
622 Anders Kamp Mortensen 7 KM 34.30
136 Anders Lockenwitz Petersen 14 KM
202 Anders Madsen 7 KM 46.22
31 Anders Stav Hansen 7 KM 44.12
414 André Hansen 14 KM
230 Andreas Nielsen 14 KM
69 Andreas Ritzau MARATHON 4.32.15
363 Andreas Salvesen HALVMARATHON
128 Andreas Thrane 7 KM 54.33
374 Ane Axelsen 7 KM
27 Aneste Fredskov Fredskov Marathon MARATHON 4.40.03
248 Anette Fog Jørgensen RIMO HALVMARATHON 2.15.22
240 Anette Glerup HALVMARATHON 1.54.00
392 Anika Frantzen 7 KM
133 Anita Jelstrøm 7 KM 1.17.33
97 Anita Kragh Nielsen HALVMARATHON 1.56.10
399 Anita Mortensen 7 KM 53.27
223 Anita Svalebo HALVMARATHON 2.28.45
57 Anja Frandsen 7 KM 1.14.00
571 Anja Kobbernagel 7 KM 1.02.07
585 Anja Pedersen 7 KM 1.01.01
135 Ann-Jeanet Olsen 7 KM 1.17.47
448 Anna Højlund Larsen 7 KM 1.20.00
500 Anne Andersen 14 KM 2.15.24
520 Anne Birgitte Wittusen MARATHON
721 Anne Ekdal Knuthenborg 7 KM 1.15.00
251 Anne Katrine Wissing RIMO HALVMARATHON 3.12.03
660 Anne Kirstine Scharff Rosenhardt 7 KM 1.04.00
663 Anne Kronborg 7 KM
73 Anne Petersen HALVMARATHON
712 Anne Petersen HALVMARATHON 1.58.07
257 Anne Wonge HALVMARATHON 2.54.24
658 Anne-Marie Grønborg HALVMARATHON 2.18.21
107 Annemette Stampe Holst 7 KM 41.14
191 Annette Bruus 14 KM 1.55.15
244 Annette Carlsen HALVMARATHON 1.59.33
314 Annette Klinke 7 KM 37.04
503 Annette Moryl Hansen HALVMARATHON 1.47.36
315 Annette Osther Sannemann HALVMARATHON
105 Annielle Clausen HALVMARATHON 1.55.00
688 Annika Andersen 7 KM 46.08
134 Annika Jelstrøm 7 KM 1.17.25
35 Annika Lesanner 7 KM 57.40
386 Annika Nielsen 7 KM
483 Ans Khawaja HALVMARATHON 1.54.27
634 Arne Larsen HALVMARATHON 3.01.06
59 Asbjørn Frandsen 7 KM 1.14.00
689 Astrid Frøssing HALVMARATHON 2.09.28
562 Bastian Christensen 14 KM 1.24.00
324 Bende Kronhøj Valentin 7 KM 42.43
252 Benjamin Olsen RIMO MARATHON 3.57.33
198 Benny Green 14 KM
489 Bent Juhl Madsen HALVMARATHON 1.45.14
408 Bente Engdahl 7 KM 44.55
298 Bente Gammelby 7 KM 41.43
461 Bente Larsen 14 KM 1.32.15
30 Bente Linding 14 KM
567 Berit Petersen 7 KM 1.04.15
151 Betina Mortensen Benløse Løbeklub 14 KM 1.33.11
267 Bettina Ørveile 7 KM 44.38
95 Birgitte Anne Friis Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.28.45
22 Birthe Hansen HALVMARATHON 2.16.00
288 Bjarke Jensen 14 KM 1.18.33
102 Bo Sellerup HALVMARATHON 2.08.32
367 Bo Wensien 14 KM
345 Brian Christiansen 7 KM
668 Brian Feldborg HALVMARATHON 1.55.10
259 Brian Klug HALVMARATHON 2.16.31
698 Brian Rafn-Hjelvang 7 KM
615 Brith Markvardsen 7 KM 56.35
568 Britt Axelsen 7 KM 42.10
146 Bruno Frederiksen 7 KM 53.36
527 Caitlin Trampedach HALVMARATHON 2.10.00
599 Camilla Frederiksen 7 KM 51.07
334 Camilla Hardø 14 KM
691 Camilla Kørup 7 KM 47.59
468 Camilla Madsen 7 KM 37.24
211 Camilla Olsen 7 KM 40.48
189 Camilla Pabst 7 KM 48.35
210 Camilla Wandall 14 KM 1.30.32
443 Caroline Bruhn Hansen 7 KM 44.49
641 Carsten Hinsch 7 KM 46.16
484 Carsten Møgelvang 35 KM 3.24.51
524 Carsten Petersen MARATHON 1.58.58
393 Carsten Westh 14 KM 1.18.18
91 Casper Kjep Gram Jakobsen HALVMARATHON
695 Casper Klitmøller Street HALVMARATHON 1.33.40
675 Casper Lukowski Knudsen 7 KM 45.11
528 Cassandra Trampedach HALVMARATHON 2.10.00
410 Cathrine Hyldeqvist 7 KM 50.45
401 Cathrine Pihl 7 KM 49.49
472 Cecilie Aundal HALVMARATHON 1.50.26
435 Cecilie Franklin 7 KM 1.15.00
494 Cecillie Gerdsen 7 KM 40.40
597 Charlotte Drue Aargaard 7 KM 56.24
342 Charlotte Goldbæk 7 KM 1.08.00
352 Charlotte Jørgensen 7 KM 46.08
3 Charlotte Kalmar Nielsen 7 KM 44.27
458 Charlotte Lindgaard HALVMARATHON 2.15.11
384 Charlotte Margrethe Christensen 7 KM 43.05
243 Charlotte Rølle 7 KM 1.09.35
23 Charlotte Sørensen 7 KM 1.32.00
24 Charlotte Sørensen 7 KM 1.32.00
529 Charlotte Trampedach HALVMARATHON 3.12.22
624 Charlotte Woxen 14 KM 1.33.51
200 Chris Møller Frandsen 7 KM 38.02
162 Christa la Cour Kristensen 7 KM 46.03
121 Christel Overgaard 14 KM 1.40.33
117 Christian Baasch HALVMARATHON 2.19.04
46 Christian Hansen 14 KM 1.26.27
48 Christian Nielsen HALVMARATHON
83 Christian Olsen HALVMARATHON 1.54.52
201 Christian Pedersen HALVMARATHON 2.02.00
574 Christian Stabel HALVMARATHON 2.39.45
499 Christian Thestrup MARATHON 3.57.43
513 Christina Hansen HALVMARATHON 2.26.44
20 Christina Lundberg MARATHON
418 Christina Lundgren 7 KM 48.34
482 Christina Seyer-Hansen HALVMARATHON 2.22.00
402 Christina Thøgersen 7 KM 49.34
554 Christina Tuxen MARATHON
720 Christine Grænge Knuthenborg 7 KM 1.15.00
445 Christoffer Bruhn Hansen 7 KM 47.28
377 Christoffer Munkholm HALVMARATHON
75 Claus Kristiansen 14 KM 1.22.01
667 Daniel Døj 7 KM 1.24.45
671 Daniel Raetzel 7 KM 47.05
711 Daniella Damgaard 7 KM 46.32
457 David Nielsen 14 KM
433 David Rasch 14 KM 1.19.47
481 David Seidler HALVMARATHON 2.15.00
159 Denevy Damgaard 7 KM 42.01
631 Deniz Asanovski 7 KM 39.03
11 Dennis Beck-Nyling 7 KM 37.09
43 Dennis Høilund 14 KM
506 Diana Jørgensen 7 KM 58.00
515 Diana Morad 7 KM 50.01
455 Diane Brunum 7 KM 56.36
474 Didde Dalkvist HALVMARATHON 2.10.00
542 Didde Kjær Hulgaard MARATHON
103 Dina Milword Lorentzen HALVMARATHON 2.11.12
539 Ditte Gerlach Jensen HALVMARATHON
194 Dorte Ejler 14 KM 1.37.05
186 Dorte Skou Hansen HALVMARATHON
12 Dorthe Beck-Nyling 14 KM 1.37.11
132 Dorthe Christensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.25.00
100 Dorthe Emde Benløse Løbeklub 7 KM 1.23.06
62 Dorthe Godtfredsen HALVMARATHON
354 Dorthe Iversholt 7 KM 45.52
343 Dorthe Kristensen 7 KM
478 Dorthe Møller HALVMARATHON 3.01.55
171 Dorthe Nielsen HALVMARATHON 2.39.54
350 Dorthe Schlichter 14 KM 1.37.00
300 Elena Mikolajek HALVMARATHON 2.31.49
365 Elias Bebbington Nielsen 7 KM 57.00
188 Elisabeth Pabst 14 KM 1.18.00
687 Ellen Elmer HALVMARATHON
112 Emil Ladefoged HALVMARATHON 1.54.51
681 Emil Meggele Stein 14 KM 1.39.05
645 Emma Christiansen 7 KM 42.00
21 Emma Lundberg MARATHON
656 Erica Bruhn Rasmussen 7 KM
10 Erik Nordly MARATHON
18 Erik Struve Christensen HALVMARATHON 1.39.08
273 Erling Jørgensen 7 KM 51.25
604 Esben Skrumsager HALVMARATHON
253 Eva Jørgensen HALVMARATHON 2.16.33
646 Eva Søbæk Christiansen 7 KM 56.24
543 Fie Julie Blum HALVMARATHON
422 Flemming Aalling 14 KM 1.25.08
657 Frederik Bruhn Rasmussen 7 KM
232 Frederik Dreiager 14 KM 1.18.33
286 Frederik Frigast 7 KM 47.54
490 Frederik Roager Madsen HALVMARATHON 1.43.15
268 Frederikke Ørveile 7 KM 54.15
216 Freja Guttesen 14 KM 49.08
647 Freja Søbæk Christiansen 7 KM 44.07
34 Georg Lesanner 7 KM 54.25
63 Gert Godtfredsen HALVMARATHON
400 Gisli Truelsen 7 KM 52.00
359 Gitte Albrekt 7 KM 56.00
61 Gitte Brønlund HALVMARATHON 2.18.09
25 Gitte Hockeru HALVMARATHON 2.12.00
221 Gitte Kristensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.27.44
493 Gitte Nielsen 7 KM 39.04
480 Gitte Seidler HALVMARATHON 2.38.00
709 Gitte Von Seelen Engel 14 KM 1.49.18
491 Gorm Roager Madsen HALVMARATHON 1.54.35
684 Gosia Socha 14 KM 1.23.43
600 Gregers Gammelsmølf HALVMARATHON 2.39.15
213 Grethe Specht 7 KM 54.49
287 Hanne Jensen 7 KM 47.54
53 Hanne Møller Frandsen 7 KM 1.14.00
519 Hanne Riis MARATHON
492 Hanne Roager Lauritsen 7 KM 42.30
388 Hanne Søbæk Christiansen 14 KM 1.29.52
548 Hans Bjørck-Braun 7 KM 49.50
52 Hans Christian Rasmussen HALVMARATHON 2.35.02
636 Heidi Brinkmann Larsen HALVMARATHON 2.09.16
285 Heidi Hansen 7 KM 47.54
90 Heidi Haustrøm 7 KM 43.28
602 Heidi Juel Mortensen HALVMARATHON 2.22.27
116 Heidi Mundt Ottesen 7 KM 52.00
588 Heidi Raetzel 7 KM 47.33
432 Heine Schmidt 14 KM 1.19.30
195 Helene Fonsmark MARATHON
498 Helle Andersen 14 KM 2.04.12
7 Helle Andreasen HALVMARATHON 2.11.30
424 Helle Ankjær Helstrup 7 KM 45.10
635 Helle Brinkmann Larsen HALVMARATHON 2.17.41
586 Helle Frederiksen 7 KM 51.00
297 Helle Jensen 14 KM
605 Helle Juel Jørgensen HALVMARATHON 2.22.10
274 Helle Solgaard HALVMARATHON 2.22.22
29 Henric Nilsson 14 KM
349 Henriette Birch Schlichter 14 KM 1.41.00
71 Henrik Dyling HALVMARATHON 2.28.04
99 Henrik Emde Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.18.12
591 Henrik Fredelund HALVMARATHON 1.22.39
517 Henrik Greve Nielsen HALVMARATHON 2.01.49
473 Henrik Haugaard Pedersen HALVMARATHON
530 Henrik Hopla Franijeur Klub 100 Marathon MARATHON 4.47.09
205 Henrik Kollberg HALVMARATHON 1.49.47
165 Henrik Kristensen 7 KM 42.12
290 Henrik Kristensen HALVMARATHON
632 Henrik Lauritsen HALVMARATHON 2.24.00
249 Henrik Laursen HALVMARATHON
380 Henrik Skov Nielsen 14 KM
701 Henrik Strate HALVMARATHON 2.16.00
470 Henrik Thomsen 7 KM 37.24
271 Henrik Ørveile 7 KM 45.00
593 Hjalte Grandt Christoffersen 14 KM 1.17.57
190 Ida Schou Busk 7 KM 48.32
682 Ilone Johannesen 7 KM 1.29.34
311 Ina Hansen 7 KM 1.12.55
476 Inge Andersen 14 KM 1.24.58
93 Inge Siefert 14 KM
32 Inge Skov 14 KM
156 Ingrid Jensen Benløse Løbeklub 7 KM 1.23.49
447 Irene Højlund Larsen 7 KM 1.20.02
654 Isabella Frydendal 14 KM 1.22.27
640 Ivan Kjær HALVMARATHON 1.50.40
560 Ivan Landsvig HALVMARATHON 1.58.10
196 Jacob Ejler HALVMARATHON 1.55.01
341 Jacob Theill 7 KM 47.14
36 Jacob Vindt 14 KM 1.21.42
629 Jakob Haslev 14 KM 1.12.29
153 Jakob Petersen 14 KM 1.22.30
123 Jan Arnholst 14 KM 1.20.04
70 Jan Frigaard MARATHON 4-32.15
309 Jan Hansen HALVMARATHON 3.01.37
222 Jan Henriksen Benløse Løbeklub 14 KM 1.16.00
512 Jan Steen HALVMARATHON 2.26.44
538 Jane Dall MARATHON 4.34.54
37 Jane Holmsted 14 KM 1.21.39
256 Jane Jensen 14 KM 1.32.09
416 Jane Jessen HALVMARATHON 2.18.05
229 Janich Jørgensen 7 KM 48.58
40 Janika Overgaard HALVMARATHON 2.08.13
581 Janni Bjerre Clemen HALVMARATHON
693 Janni Dam-Nielsen 14 KM 1.26.07
228 Jannik Olsen 7 KM 1.18.33
92 Jannik Pedersen HALVMARATHON 1.31.19
699 Jari Hiltunen MARATHON
50 Javk Malm HALVMARATHON 2.41.19
666 Jeanett Erdmann 7 KM 1.25.13
361 Jeanette Bebbington Nielsen 28 KM 3.38.00
670 Jeanette Damm 7 KM 51.41
282 Jeanne Nobel HALVMARATHON 2.42.39
545 Jens Busk 14 KM 1.18.13
395 Jesper Krebs Weng MARATHON 2.15.19
164 Jesper Kristensen 7 KM 39.05
80 Jesper Lund Knudsen MARATHON
294 Jessica Rainey HALVMARATHON 2.12.48
280 A Jette Bellerby Christensen HALVMARATHON 2.40.32
692 Jette Bengtsson 14 KM 1.13.55
111 Jette Grønhøj 7 KM 44.54
540 Jo Henriette Jensen HALVMARATHON
704 John Christensen HALVMARATHON 2.08.21
124 John Garner 14 KM 1.11.31
459 John Jensen HALVMARATHON 2.20.06
224 John Kjær Poulsen 7 KM 1.30.00
305 John Outzen MARATHON 4.58.21
438 John Skovsgaard 7 KM 48.06
78 Johnni Muller Jacobsen 28 KM 2.46.21
265 Johnny Dahl HALVMARATHON 1.40.57
42 Jonas Overgaard HALVMARATHON
283 Jonatan Nobel 7 KM 47.42
678 Jonni Strauss HALVMARATHON 2.09.27
277 Josefine Ankerstjerne 7 KM 1.20.00
127 Josefine Sørensen 7 KM 1.05.00
376 Josephine Munkholm HALVMARATHON
163 Josephine Nielsen 7 KM
555 Julian Jensen HALVMARATHON 2.00.39
423 Juliane Elisabeth Rasmussen HALVMARATHON 2.45.00
690 Julie Lerche-Thomsen 7 KM 47.59
41 Julie Overgaard 14 KM
179 Julie Storgaard Benløse Løbeklub 14 KM 1.18.30
114 Julie Stuhr 7 KM 52.00
357 Julie Tandrup Gravesen 7 KM 51.17
369 June Szwiec 7 KM 54.54
166 Kaj Skov HALVMARATHON 2.08.33
82 Kamilla Bjørnskov HALVMARATHON 2.04.03
94 Karen Dam Gilså Benløse Løbeklub 7 KM 46.42
39 Karen Sværke HALVMARATHON 2.41.00
204 Karin Agerbo Jensen 28 KM
463 Karina Andersen HALVMARATHON
144 Karina Bromberg 14 KM 1.43.48
282 A Karina Elnef 7 KM 38.28
96 Karina Hammer HALVMARATHON
337 Karina Jensen 14 KM 1.27.00
160 Karina Madsen 7 KM 46.39
620 Karl Nielsen MARATHON 4.21.58
550 Karoline Bjørck-Braun 7 KM 51.13
505 Karoline Kleisdorff 7 KM 1.00.02
270 Karoline Ørveile 7 KM
619 Karsten Dittmann 35 KM 3.27.03
49 Karsten Jensen 7 KM 1.09.00
460 Kasper Bonke HALVMARATHON 2.47.00
145 Kasper Bromberg 14 KM 1.43.48
56 Kasper Frandsen 7 KM 1.14.00
299 Kasper Hyldborg HALVMARATHON 2.36.18
138 Katharina Beckmann HALVMARATHON
434 Kathrine Tjørved 14 KM 1.19.47
360 Katja Asbech 7 KM 55.53
617 Katja Hey 7 KM 56.35
575 Kaya Stabel 14 KM 1.55.11
642 Ken Rasmussen 7 KM 46.16
175 Kenneth Beier 7 KM 40.00
708 Kenneth Lykke Borges HALVMARATHON 1.48.36
318 Kenneth Nielsen MARATHON 3.44.09
518 Kenneth Petersen HALVMARATHON 1.57.20
364 A Kenneth Romby MARATHON 4.08.39
231 Kewin Dalsgaard 14 KM 1.18.33
172 Kim Bøgh HALVMARATHON 2.15.38
302 Kim Nielsen 7 KM 42.58
355 Kim Pedersen HALVMARATHON 1.48.34
142 Kim Schwaner HALVMARATHON 2.10.00
321 Kirsten Caspersen 14 KM 1.54.00
281 Kirsten Christiansen HALVMARATHON 3.02.56
683 Kirstine Bruun 7 KM 46.06
485 Kitri von Bülow 14 KM
326 Kjeld Kallenbaxh HALVMARATHON 2.07.44
155 Klaus Huus Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.45.00
207 Klaus Koziara 28 KM 2.44.19
566 Knud Petersen 14 KM 1.57.57
115 Kristian Holm 7 KM 52.00
450 Kristian Højlund Larsen 14 KM 1.18.48
199 Kristina Geert Olsen 7 KM 38.02
208 Kristina Koziara 14 KM 1.34.00
281 A Kristina Lauritsen HALVMARATHON 2.20.26
672 Kristina Overkær Hansen HALVMARATHON
496 Kristine Sørensen 14 KM 1.17.24
673 Kuno Daugaard Petersen HALVMARATHON 1.34.04
254 Kurt Olsen RIMO MARATHON 4.13.19
306 Kaare Daugaard Hansen 14 KM 1.27.19
351 Lars Birch Schlichter HALVMARATHON 1.49.26
108 Lars Bloch HALVMARATHON 1.55.36
60 Lars Brønlund HALVMARATHON 2.18.09
511 Lars Frederiksen 7 KM 46.00
383 Lars Hartvig Christensen 7 KM 43.24
68 Lars Pedersen HALVMARATHON 2.40.29
74 Lars Rasmussen HALVMARATHON 2.06.55
623 Lars Woxen MARATHON 4.22.57
532 Lasse Lund 14 KM 1.20.00
81 Lasse Nielsen HALVMARATHON 1.33.00
502 Lasse Roslev 14 KM 1.19.30
1 Lasse Schwartz Mogensen HALVMARATHON 2.06.02
627 Laura Lantz 7 KM 55.24
413 Lea Hansen 14 KM
161 Leif Ørum HALVMARATHON 2.30.20
275 Lena Nielsen 7 KM 42.57
130 Lene Henriksen HALVMARATHON 2.18.35
296 Lene Ibsen HALVMARATHON 2.43.00
523 Lene Lassen Knudsen 14 KM 1.59.41
439 Lene Skovsgaard 7 KM 46.54
453 Line Feldberg HALVMARATHON 2.27.14
170 Line Glinvad Andersen MARATHON
214 Line Specht 7 KM 58.44
403 Linea Svensson HALVMARATHON 2.18.52
462 Lisbeth Bo Jørgensen 14 KM 1.28.00
295 Lisbeth Holm 7 KM
55 Lise Duus 7 KM 48.32
700 Lise Jørgensen HALVMARATHON
241 Lise Lasson 7 KM 1.09.35
649 Lise Ørum 7 KM
242 Liselotte Krogh 7 KM 1.09.35
158 Liselotte Kroman Jensen 14 KM 2.00.39
47 Lone Bille 14 KM
590 Lone Damgaard HALVMARATHON 2.22.22
307 Lone Gade 7 KM 42.13
578 Louise Bührmann 14 KM
329 Louise Caspersen 35 KM 4.00.00
531 Louise Haslev HALVMARATHON 2.01.00
514 Louise Havning 14 KM
686 Louise Sødergren 7 KM
340 Louise Theill 7 KM 47.14
595 Lukas Olsen 7 KM 46.16
348 Lærke Stigaard Nielsen HALVMARATHON 2.38.00
323 Mads Suensen MARATHON 2.10.00
606 Magnus Andersen 7 KM 42.07
583 Magnus Emil Bjerre Clemen Andersen 7 KM
168 Mai Laursen MARATHON
54 Maj-Britt Duus 7 KM 48.32
452 Maja Madsen HALVMARATHON 2.27.25
628 Maja Mortensen 7 KM 55.24
181 Majbritt Holmgren Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.24.00
607 Majken Frederiksen 14 KM 1.35.00
650 Majken Sørensen MARATHON
183 Malene Lydolph Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.13.47
370 Malene Rousing 7 KM 1.12.00
9 Malthe Kragh-Kobbernagel 7 KM 59.29
429 Manfred Groth MARATHON 4.26.00
702 Manja Dradrach Jørgensen 7 KM 48.02
398 Manja Haus 14 KM 1.41.16
6 Marc Skade 7 KM 32.25
174 Marck Kjeldby 7 KM 40.00
33 Marcus Jacobsen 14 KM 1.22.04
391 Marcus Søbæk Christiansen 7 KM 41.38
456 Margith Romer 14 KM 1.30.22
346 Maria Christiansen 7 KM
465 Maria Clemmensen HALVMARATHON 1.54.00
464 Maria Dall HALVMARATHON 1.54.00
225 Maria Kjær Poulsen 7 KM 1.30.00
495 Maria Lindstrøm HALVMARATHON
17 Maria Skov Struve Christensen 7 KM 48.28
664 Maria Wittendorff 7 KM 43.37
28 Marianna Nilsson 7 KM 1.24.26
420 Marianne Ekelund 14 KM 1.31.45
147 Marianne Frederiksen 7 KM 37.40
368 Marianne Graff 7 KM 47.19
76 Marianne Jespersen HALVMARATHON 2.27.44
407 Marianne Martinsen 14 KM 1.21.43
417 Marie Jessen 7 KM 40.05
206 Marie Kollberg 7 KM 49.15
404 Mark Sønderskov 14 KM 1.11.28
4 Marlene Skade 7 KM 1.07.09
316 Marlene Treldal 7 KM
347 Martin Christiansen 7 KM
331 Martin Klüwer Dansgaard 14 KM 1.08.01
173 Martin Lønborg-Jensen 7 KM 40.00
563 Martin Mølledal 14 KM 1.35.00
215 Martin Specht Danborg 7 KM 58.43
651 Martin Sørensen MARATHON
582 Mathias Emil Bjerre Clemen Andersen HALVMARATHON
637 Mathilde Brinkmann Larsen 7 KM 49.00
677 Mathilde Gustafsen RIMO HALVMARATHON 3.12.03
618 Mathilde Hey 7 KM 56.35
233 Max Olsen 14 KM
467 Max Poulsen 7 KM 37.24
508 Maybritt Storgård HALVMARATHON 2.07.31
106 Melanie Lindegaard 7 KM 58.53
308 Mette Andersen 14 KM 1.31.00
378 Mette Balleby 14 KM 1.50.00
486 Mette Bentin 7 KM 1.06.49
497 Mette Frimann 14 KM 2.04.13
327 Mette Holm HALVMARATHON 1.54.30
154 Mette Jørgensen 7 KM 41.45
238 Mette Lindqvist Hansen 14 KM 1.26.47
304 Mette Mandrup Kjær HALVMARATHON 2.24.22
185 Mette Pil 14 KM 1.21.03
621 Mette Skov Nielsen 7 KM 48.28
676 Mette Vangkilde HALVMARATHON 2.10.00
13 Mette Voss Anthoni HALVMARATHON 2.27.26
266 Mette Ørveile 14 KM 1.25.00
338 Mia Stoico 14 KM 1.27.00
45 Mia Sørensen 14 KM 1.16.28
425 Michael Ankjær Helstrup 7 KM 45.10
442 Michael Bruhn Hansen 28 KM 2.44.30
466
Michael Dall
MARATHON 4.31.41
197 Michael Frederiksen HALVMARATHON 1.59.50
375 Michael Frederiksen HALVMARATHON 1.55.45
612 Michael Handschuh 7 KM 33.25
140 Michael Hjorth Danielsen 14 KM
446 Michael Højlund Larsen 7 KM 40.00
358 Michael Krag-Christensen 14 KM 1.19.52
589 Michael Raetzel 7 KM 43.35
64 Michael Thomsen MARATHON
526 Michael Trampedach 7 KM 43.52
209 Michael Wandall HALVMARATHON 2.03.53
516 Michelle Krauthammer 7 KM 50.01
405 Michelle Martinsen 14 KM 1.32.44
88 Michelle Vanman HALVMARATHON
501 Mie Holm HALVMARATHON 2.45.24
415 Mie Kanø HALVMARATHON 2.24.07
291 Mie Warberg Stevns Tri Klub HALVMARATHON
710 Mikael Jonassen HALVMARATHON 1.53.58
534 Mikkel Brohus 7 KM 46.54
436 Mikkel Franklin 7 KM 1.15.00
570 Mikkel Sogaard 14 km 1.23.00
14 Mikkel Voss Anthoni HALVMARATHON 2.27.42
412 Mira Forslund 7 KM 44.39
131 Mogens Beck Benløse Løbeklub MARATHON
177 Mogens Feldthusen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.38.00
507 Mogens Kristoffersen 7 KM 49.38
440 Mogens Thomsen 7 KM 52.56
431 Monica Slott Jørgensen 7 KM 56.03
707 Monika Lykke Borges 7 KM 44.27
101 Monika Petersen Benløse Løbeklub 7 KM 52.00
293 Morten Drustrup HALVMARATHON 2.12.48
143 Morten Juszczyk 7 KM 40.28
479 Morten Larsen HALVMARATHON 3.02.06
284 Morten Nobel HALVMARATHON 2.42.38
576 Morten Røikjær 7 KM 1.00.00
569 Nadja Bilsted 7 KM 1.00.00
509 Naja Jørgensen HALVMARATHON 2.18.12
5 Naja Skade 7 KM 1.07.04
85 Nanna Gram Hansen HALVMARATHON 2.28.08
449 Nanna Skov Holst 7 KM 41.58
122 Nicoline Sørensen 14 KM 1.49.50
212 Niels Specht 7 KM 58.03
262 Nikita Strauss 7 KM 47.42
26 Nikolai Christiansen MARATHON
613 Nikolai Feldthusen HALVMARATHON 2.26.48
594 Nina Grandt Ballegaard 7 KM 37.00
8 Nina Kragh-Kobbernage 7 KM 59.41
697 Nina Lambertus 7 KM 42.30
98 Nina Lindner HALVMARATHON 2.00.54
203 Nina Munck MARATHON
601 Nina Uldberg Poulsen 14 KM 1.51.12
389 Ole Søbæk 14 KM 1.29.52
278 Oliver Ankerstjerne 7 KM 54.58
58 Oliver Frandsen 7 KM 1.14.00
652 Oliver Sørensen MARATHON
372 Oluf Hansen MARATHON
706 Oluf Hansen MARATHON 5.23.32
558 Oscar Lyders Schjoldager 7 KM 42.15
616 Oscar Markvardsen 7 KM 56.35
276 Palle Ankerstjerne 7 KM 54.58
235 Palle Gustafsen HALVMARATHON 2.07.36
390 Patrick Nelby 7 KM 41.28
661 Patrick Rytkønen Pedersen 14 KM 1.18.24
89 Patrick Wulff 7 KM
16 Paul Svensson HALVMARATHON 2.18.55
245 Per Agnalt HALVMARATHON 2.02.17
371 Per Frederiksen HALVMARATHON 1.36.39
258 Per Lauridsen HALVMARATHON 2.15.37
157 Per Rasmussen HALVMARATHON 2.30.49
633 Pernille Brinkmann HALVMARATHON 3.01.06
176 Pernille Feldthusen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.36.00
437 Pernille Franklin 7 KM 1.15.00
592 Pernille Fredelund 7 KM 31.51
373 Pernille Hansen 14 KM
409 Pernille Hyldeqvist 7 KM 50.45
608 Pernille Rasmussen 7 KM
536 Pernille Seidenfaden 14 KM 1.15.19
110 Pernille Vardinghus 7 KM 57.58
313 Peter Balstrup HALVMARATHON 2.04.22
303 Peter Fisker Schrøder MARATHON 4.56.11
426 Peter Hallum MARATHON 4.48.00
119 Peter Jørgensen HALVMARATHON
609 Peter Milland HALVMARATHON 1.53.02
643 Peter Nielsen 7 KM 46.16
521 Peter Schønberg 14 KM
705 Peter Schønberg 14 KM 1.24.14
644 Peter Søbæk 7 KM 1.20.43
469 Peter Trock Bräutigam 7 KM
269 Peter Ørveile 7 KM 45.00
411 Petra Forslund 7 KM 44.43
77 Petra Jacobsen HALVMARATHON 2.13.25
546 Pia Busk 7 KM 58.23
356 Pia Kristoffersen HALVMARATHON 2.28.45
559 Pia Larsen 7 KM 1.03.00
441 Pia Thomsen 14 KM 1.25.39
328 Preben Knud Rasmussen Møn – fra havn til havn 14 KM 1.17.00
66 Randy Louise Hansen Dansk Halvmarathonklub HALVMARATHON 2.02.39
279 A Rasmus Bellerby Nielsen HALVMARATHON 2.08.59
451 Rasmus Berthelsen 28 KM 2.10.00
547 Rasmus Busk 7 KM 58.21
118 Rasmus Heuer 14 KM 1.15.00
234 Rasmus Jessen 14 KM 1.18.33
680 Rasmus Meggele Stein 14 KM 1.39.05
564 Rasmus Nielsen 14 KM 1.22.35
79 Regitze Nordquist 7 KM 48.58
504 René Falk Jensen HALVMARATHON 1.57.02
626 René Søe Pedersen HALVMARATHON 2.19.00
488 René Wagner 7 KM 56.03
141 Rie Ingmann HALVMARATHON 3.26.00
280 Rikke Ankerstjerne 7 KM 58.00
312 Rikke Hansen 7 KM 1.12.55
598 Rikke Juhl HALVMARATHON 2.11.34
184 Rikke Krøyer 14 KM 1.19.06
694 Rikke Stockfleth Jessen HALVMARATHON 2.04.26
556 Ronni Pedersen 28 KM 3.30.53
475 Rose Stenbøg MARATHON 5.02.03
187 Sabine Nøbølle HALVMARATHON
552 Sandra Mundus 14 KM 1.35.20
653 Sandra Sogaard 7 KM 1.03.00
317 Sanne Bjerre HALVMARATHON
237 Sanne Lindqvist HALVMARATHON 2.22.30
394 Sanne Nymand 14 KM 1.35.08
72 Sara Illemann HALVMARATHON 2.28.04
428 Sarah Hallum HALVMARATHON 3.22.00
580 Sarah Herfurth HALVMARATHON 1.57.44
226 Sarah Nielsen HALVMARATHON
382 Sarah Truelsen 7 KM 50.00
366 Sasha de Oliveira 7 KM
471 Sean Faurschou 7 KM 37.24
362 Sebastian Bebbington Nielsen 7 KM 34.00
544 Sebastian Bostrøm HALVMARATHON 2.15.00
573 Selina Kobbernagel 7 KM 47.46
169 Seline Emde 7 KM 1.23.06
659 Sidse Knudsen 7 KM 1.04.00
665 Sidsel Erdmann 7 KM 1.24.45
87 Signe Gram Hansen HALVMARATHON 2.25.00
344 Signe Spetzler 7 KM
553 Simon Mundus 14 KM 1.35.20
139 Simon Sørensen HALVMARATHON
584 Simone Rud 7 KM 44.45
427 Sine Hallum 14 KM 1.51.45
182 Sisse Elfving Benløse Løbeklub 7 KM 59.42
572 Smilla Kobbernagel 7 KM 46.16
648 Sofie Friis HALVMARATHON 1.55.53
218 Sofie Langhoff 7 KM 58.53
152 Sofie Mortensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.13.47
364 Sophia Bebbington Nielsen 7 KM 1.07.00
301 Sophie Amalie Staahltoft Kjærulff HALVMARATHON 2.31.45
15 Steen Anthoni HALVMARATHON 2.11.27
630 Steen Christoffersen HALVMARATHON 2.15.33
332 Steen Dansgaard 14 KM 1.21.03
320 Steen Kronborg HALVMARATHON 2.50.00
272 Steen Rasmussen MARATHON
522 Steen Thordal Nielsen MARATHON 4.25.32
255 Stefan Hvirring HALVMARATHON
537 Steffen Seidenfaden 14 KM 1.15.19
261 Stephanie R. 7 KM 50.23
167 Steven Laursen MARATHON
192 Steven Ørtoft-Pedersen 7 KM 51.00
38 Stina Sjöberg 7 KM 1.09.00
220 Stine Kristensen 7 KM 1.10.12
250 Stine Olsen RIMO HALVMARATHON 3.12.03
419 Stine Søderberg 7 KM 48.34
477 Susan Andersen HALVMARATHON 2.09.12
339 Susan Frandsen HALVMARATHON 1.56.51
148 Susan Jørgensen 7 KM 48.17
333 Susanne Brandt HALVMARATHON
611 Susanne Handschuh 7 KM 37.22
444 Susanne Hansen 7 KM 47.15
319 Susanne Schrøder HALVMARATHON 2.50.00
289 Sussie Vallesholm 14 KM 2.43.00
65 Sussie Aagaard MARATHON
454 Søren Gettermann 7 KM 56.36
639 Søren Hermansen HALVMARATHON 2.18.00
180 Søren Holmgren Benløse Løbeklub 7 KM 49.02
430 Søren Jespersen Bogø IF Løb og Gang HALVMARATHON 2.16.00
406 Søren Mølby 14 KM 1.33.15
260 Søren Nielsen MARATHON 4.42.43
178 Søren Storgaard Benløse Løbeklub 14 KM 1.12.35
236 Søren Sørensen, Maribo HALVMARATHON 2.01.00
109 Søren Sørensen, Aalborg HALVMARATHON 1.55.34
247 Søren Valet HALVMARATHON 2.01.00
640 Søren Wulff 7 KM 46.16
551 Tammie Nielsen 28 KM 3.22.14
126 Tanja Kjærside 7 KM 51.21
655 Tanja Louise Rasmussen 7 KM 1.01.10
246 Tanja Vinholt HALVMARATHON 2.16.35
679 Tenna Meggele Stein 7 KM 45.28
662 Theis Østergaard 14 KM 1.18.24
292 Theresa Andersen HALVMARATHON 1.52.58
137 Therese Lockenwitz Petersen 14 KM
487 Thilde Wagner-Bentin 7 KM 56.03
610 Thim Nørgaard Andersen 7 KM 32.26
397 Thomas Haus 7 KM 49.35
291 Thomas Lund 28 KM 2.03.58
51 Thomas Nielsen 14 KM 1.32.55
557 Thomas Thomsen HALVMARATHON 2.07.12
525 Thorbjørn Guttesen 7 KM 37.23
379 Tina Barnholdt Larsen HALVMARATHON 2.35.08
149 Tina C Christensen 7 KM 46.02
19 Tina Dreyer 7 KM 53.42
565 Tina Hansen 14 KM 1.57.58
579 Tina Hansen 14 KM 1.28.23
239 Tina Jensen 7 KM 1.09.35
44 Tina Jeppesen 14 KM 1.19.34
227 Tina Nielsen HALVMARATHON 2.22.22
549 Tine Bjørck-Braun 7 KM 51.46
84 Tine Grynfeld HALVMARATHON 2.48.51
674 Tine Knudsen 7 KM
396 Tine Melgaard Frandsen HALVMARATHON 2.15.19
325 Tinna Kallenbach 7 KM 45.55
510 Tobias Jørgensen 7 KM 46.00
219 Tobias Wimmelmann Blaase MARATHON
638 Tom Haar HALVMARATHON 2.18.00
535 Tommy Frederiksen 7 KM 44.15
541 Tommy Madsen HALVMARATHON 2.10.00
86 Tonnie Gram Jakobsen HALVMARATHON 2.40.17
129 Torben Callesen HALVMARATHON 2.18.35
421 Torben Ekelund 7 KM 43.35
603 Torkild Hansen HALVMARATHON
533 Trine Brøgger 7 KM 46.54
67 Trine Bødiker HALVMARATHON 2.40.29
330 Trine Dansgaard 14 KM 1.21.38
685 Trine Krighaar 7 KM
322 Trine Møller HALVMARATHON 2.50.00
625 Trine Roed HALVMARATHON 2.12.00
104 Trine Thorsen HALVMARATHON 1.58.47
381 Truels Østergaard Truelsen 7 KM 52.00
217 Tuan Duong 28 KM 2.37.15
577 Uffe Christensen 14 KM
703 Ulrich Ladefoged HALVMARATHON 2.07.37
125 Vibeke Arnholst 7 KM 51.21
596 Vibeke Sørensen 14 KM 1.32.28
353 Victor Jørgensen 7 KM 40.12
696 Winni Jeppesen HALVMARATHON 2.00.14
387 Yasemin Kitir HALVMARATHON
614 Yvonne Gjerlufsen 7 KM
193 Zach Ørtoft-Pedersen 7 KM 51.00
561 Zune Christoffersen 14 KM 1.23.43

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/resultatliste-knuthenborg-1-9-2019-sorteret-efter-navn/