Resultatliste Knuthenborg 1/9-2019 sorteret efter distance

Tak til alle for en skøn søndag i Knuthenborg Safaripark 🙂

Nedenfor er resultatliste efter distance.

Tryk her for resultatliste efter startnummer.

Tryk her for resultatliste efter navn.

Download diplom her. Udfyld selv diplom med navn, distance og tid.

Hvis du har tilføjelser eller ændringer til resultatlisten, er du velkommen til at kontakte mig på aneste@aneste.dk.

Se billeder fra dagen her.

 

NR NAVN KLUB DISTANCE TID
136 Anders Lockenwitz Petersen 14 KM
414 André Hansen 14 KM
230 Andreas Nielsen 14 KM
500 Anne Andersen 14 KM 2.15.24
191 Annette Bruus 14 KM 1.55.15
562 Bastian Christensen 14 KM 1.24.00
198 Benny Green 14 KM
461 Bente Larsen 14 KM 1.32.15
30 Bente Linding 14 KM
151 Betina Mortensen Benløse Løbeklub 14 KM 1.33.11
288 Bjarke Jensen 14 KM 1.18.33
367 Bo Wensien 14 KM
334 Camilla Hardø 14 KM
210 Camilla Wandall 14 KM 1.30.32
393 Carsten Westh 14 KM 1.18.18
624 Charlotte Woxen 14 KM 1.33.51
121 Christel Overgaard 14 KM 1.40.33
46 Christian Hansen 14 KM 1.26.27
75 Claus Kristiansen 14 KM 1.22.01
457 David Nielsen 14 KM
433 David Rasch 14 KM 1.19.47
43 Dennis Høilund 14 KM
194 Dorte Ejler 14 KM 1.37.05
12 Dorthe Beck-Nyling 14 KM 1.37.11
350 Dorthe Schlichter 14 KM 1.37.00
188 Elisabeth Pabst 14 KM 1.18.00
681 Emil Meggele Stein 14 KM 1.39.05
422 Flemming Aalling 14 KM 1.25.08
232 Frederik Dreiager 14 KM 1.18.33
216 Freja Guttesen 14 KM 49.08
709 Gitte Von Seelen Engel 14 KM 1.49.18
684 Gosia Socha 14 KM 1.23.43
388 Hanne Søbæk Christiansen 14 KM 1.29.52
432 Heine Schmidt 14 KM 1.19.30
498 Helle Andersen 14 KM 2.04.12
297 Helle Jensen 14 KM
29 Henric Nilsson 14 KM
349 Henriette Birch Schlichter 14 KM 1.41.00
380 Henrik Skov Nielsen 14 KM
593 Hjalte Grandt Christoffersen 14 KM 1.17.57
476 Inge Andersen 14 KM 1.24.58
93 Inge Siefert 14 KM
32 Inge Skov 14 KM
654 Isabella Frydendal 14 KM 1.22.27
36 Jacob Vindt 14 KM 1.21.42
629 Jakob Haslev 14 KM 1.12.29
153 Jakob Petersen 14 KM 1.22.30
123 Jan Arnholst 14 KM 1.20.04
222 Jan Henriksen Benløse Løbeklub 14 KM 1.16.00
37 Jane Holmsted 14 KM 1.21.39
256 Jane Jensen 14 KM 1.32.09
693 Janni Dam-Nielsen 14 KM 1.26.07
545 Jens Busk 14 KM 1.18.13
692 Jette Bengtsson 14 KM 1.13.55
124 John Garner 14 KM 1.11.31
41 Julie Overgaard 14 KM
179 Julie Storgaard Benløse Løbeklub 14 KM 1.18.30
144 Karina Bromberg 14 KM 1.43.48
337 Karina Jensen 14 KM 1.27.00
145 Kasper Bromberg 14 KM 1.43.48
434 Kathrine Tjørved 14 KM 1.19.47
575 Kaya Stabel 14 KM 1.55.11
231 Kewin Dalsgaard 14 KM 1.18.33
321 Kirsten Caspersen 14 KM 1.54.00
485 Kitri von Bülow 14 KM
566 Knud Petersen 14 KM 1.57.57
450 Kristian Højlund Larsen 14 KM 1.18.48
208 Kristina Koziara 14 KM 1.34.00
496 Kristine Sørensen 14 KM 1.17.24
306 Kaare Daugaard Hansen 14 KM 1.27.19
532 Lasse Lund 14 KM 1.20.00
502 Lasse Roslev 14 KM 1.19.30
413 Lea Hansen 14 KM
523 Lene Lassen Knudsen 14 KM 1.59.41
462 Lisbeth Bo Jørgensen 14 KM 1.28.00
158 Liselotte Kroman Jensen 14 KM 2.00.39
47 Lone Bille 14 KM
578 Louise Bührmann 14 KM
514 Louise Havning 14 KM
607 Majken Frederiksen 14 KM 1.35.00
398 Manja Haus 14 KM 1.41.16
33 Marcus Jacobsen 14 KM 1.22.04
456 Margith Romer 14 KM 1.30.22
420 Marianne Ekelund 14 KM 1.31.45
407 Marianne Martinsen 14 KM 1.21.43
404 Mark Sønderskov 14 KM 1.11.28
331 Martin Klüwer Dansgaard 14 KM 1.08.01
563 Martin Mølledal 14 KM 1.35.00
233 Max Olsen 14 KM
308 Mette Andersen 14 KM 1.31.00
378 Mette Balleby 14 KM 1.50.00
497 Mette Frimann 14 KM 2.04.13
238 Mette Lindqvist Hansen 14 KM 1.26.47
185 Mette Pil 14 KM 1.21.03
266 Mette Ørveile 14 KM 1.25.00
338 Mia Stoico 14 KM 1.27.00
45 Mia Sørensen 14 KM 1.16.28
140 Michael Hjorth Danielsen 14 KM
358 Michael Krag-Christensen 14 KM 1.19.52
405 Michelle Martinsen 14 KM 1.32.44
570 Mikkel Sogaard 14 km 1.23.00
122 Nicoline Sørensen 14 KM 1.49.50
601 Nina Uldberg Poulsen 14 KM 1.51.12
389 Ole Søbæk 14 KM 1.29.52
661 Patrick Rytkønen Pedersen 14 KM 1.18.24
373 Pernille Hansen 14 KM
536 Pernille Seidenfaden 14 KM 1.15.19
521 Peter Schønberg 14 KM
705 Peter Schønberg 14 KM 1.24.14
441 Pia Thomsen 14 KM 1.25.39
328 Preben Knud Rasmussen Møn – fra havn til havn 14 KM 1.17.00
118 Rasmus Heuer 14 KM 1.15.00
234 Rasmus Jessen 14 KM 1.18.33
680 Rasmus Meggele Stein 14 KM 1.39.05
564 Rasmus Nielsen 14 KM 1.22.35
184 Rikke Krøyer 14 KM 1.19.06
552 Sandra Mundus 14 KM 1.35.20
394 Sanne Nymand 14 KM 1.35.08
553 Simon Mundus 14 KM 1.35.20
427 Sine Hallum 14 KM 1.51.45
332 Steen Dansgaard 14 KM 1.21.03
537 Steffen Seidenfaden 14 KM 1.15.19
289 Sussie Vallesholm 14 KM 2.43.00
406 Søren Mølby 14 KM 1.33.15
178 Søren Storgaard Benløse Løbeklub 14 KM 1.12.35
662 Theis Østergaard 14 KM 1.18.24
137 Therese Lockenwitz Petersen 14 KM
51 Thomas Nielsen 14 KM 1.32.55
565 Tina Hansen 14 KM 1.57.58
579 Tina Hansen 14 KM 1.28.23
44 Tina Jeppesen 14 KM 1.19.34
330 Trine Dansgaard 14 KM 1.21.38
577 Uffe Christensen 14 KM
596 Vibeke Sørensen 14 KM 1.32.28
561 Zune Christoffersen 14 KM 1.23.43
361 Jeanette Bebbington Nielsen 28 KM 3.38.00
78 Johnni Muller Jacobsen 28 KM 2.46.21
204 Karin Agerbo Jensen 28 KM
207 Klaus Koziara 28 KM 2.44.19
442 Michael Bruhn Hansen 28 KM 2.44.30
451 Rasmus Berthelsen 28 KM 2.10.00
556 Ronni Pedersen 28 KM 3.30.53
551 Tammie Nielsen 28 KM 3.22.14
291 Thomas Lund 28 KM 2.03.58
217 Tuan Duong 28 KM 2.37.15
484 Carsten Møgelvang 35 KM 3.24.51
619 Karsten Dittmann 35 KM 3.27.03
329 Louise Caspersen 35 KM 4.00.00
385 Albert Isak Christensen 7 KM 59.04
279 Alberte Ankerstjerne 7 KM 54.58
587 Allan Frederiksen 7 KM
264 Allan Lillelund 7 KM
120 Anders Dithmarsen 7 KM 41.18
622 Anders Kamp Mortensen 7 KM 34.30
202 Anders Madsen 7 KM 46.22
31 Anders Stav Hansen 7 KM 44.12
128 Andreas Thrane 7 KM 54.33
374 Ane Axelsen 7 KM
392 Anika Frantzen 7 KM
133 Anita Jelstrøm 7 KM 1.17.33
399 Anita Mortensen 7 KM 53.27
57 Anja Frandsen 7 KM 1.14.00
571 Anja Kobbernagel 7 KM 1.02.07
585 Anja Pedersen 7 KM 1.01.01
135 Ann-Jeanet Olsen 7 KM 1.17.47
448 Anna Højlund Larsen 7 KM 1.20.00
721 Anne Ekdal Knuthenborg 7 KM 1.15.00
660 Anne Kirstine Scharff Rosenhardt 7 KM 1.04.00
663 Anne Kronborg 7 KM
107 Annemette Stampe Holst 7 KM 41.14
314 Annette Klinke 7 KM 37.04
688 Annika Andersen 7 KM 46.08
134 Annika Jelstrøm 7 KM 1.17.25
386 Annika Nielsen 7 KM
59 Asbjørn Frandsen 7 KM 1.14.00
324 Bende Kronhøj Valentin 7 KM 42.43
408 Bente Engdahl 7 KM 44.55
298 Bente Gammelby 7 KM 41.43
567 Berit Petersen 7 KM 1.04.15
267 Bettina Ørveile 7 KM 44.38
345 Brian Christiansen 7 KM
698 Brian Rafn-Hjelvang 7 KM
615 Brith Markvardsen 7 KM 56.35
568 Britt Axelsen 7 KM 42.10
146 Bruno Frederiksen 7 KM 53.36
599 Camilla Frederiksen 7 KM 51.07
691 Camilla Kørup 7 KM 47.59
468 Camilla Madsen 7 KM 37.24
211 Camilla Olsen 7 KM 40.48
189 Camilla Pabst 7 KM 48.35
443 Caroline Bruhn Hansen 7 KM 44.49
641 Carsten Hinsch 7 KM 46.16
675 Casper Lukowski Knudsen 7 KM 45.11
410 Cathrine Hyldeqvist 7 KM 50.45
401 Cathrine Pihl 7 KM 49.49
435 Cecilie Franklin 7 KM 1.15.00
494 Cecillie Gerdsen 7 KM 40.40
597 Charlotte Drue Aargaard 7 KM 56.24
342 Charlotte Goldbæk 7 KM 1.08.00
352 Charlotte Jørgensen 7 KM 46.08
3 Charlotte Kalmar Nielsen 7 KM 44.27
384 Charlotte Margrethe Christensen 7 KM 43.05
243 Charlotte Rølle 7 KM 1.09.35
23 Charlotte Sørensen 7 KM 1.32.00
24 Charlotte Sørensen 7 KM 1.32.00
200 Chris Møller Frandsen 7 KM 38.02
162 Christa la Cour Kristensen 7 KM 46.03
418 Christina Lundgren 7 KM 48.34
402 Christina Thøgersen 7 KM 49.34
720 Christine Grænge Knuthenborg 7 KM 1.15.00
445 Christoffer Bruhn Hansen 7 KM 47.28
667 Daniel Døj 7 KM 1.24.45
671 Daniel Raetzel 7 KM 47.05
711 Daniella Damgaard 7 KM 46.32
159 Denevy Damgaard 7 KM 42.01
631 Deniz Asanovski 7 KM 39.03
11 Dennis Beck-Nyling 7 KM 37.09
506 Diana Jørgensen 7 KM 58.00
515 Diana Morad 7 KM 50.01
455 Diane Brunum 7 KM 56.36
100 Dorthe Emde Benløse Løbeklub 7 KM 1.23.06
354 Dorthe Iversholt 7 KM 45.52
343 Dorthe Kristensen 7 KM
365 Elias Bebbington Nielsen 7 KM 57.00
645 Emma Christiansen 7 KM 42.00
656 Erica Bruhn Rasmussen 7 KM
273 Erling Jørgensen 7 KM 51.25
646 Eva Søbæk Christiansen 7 KM 56.24
657 Frederik Bruhn Rasmussen 7 KM
286 Frederik Frigast 7 KM 47.54
268 Frederikke Ørveile 7 KM 54.15
647 Freja Søbæk Christiansen 7 KM 44.07
400 Gisli Truelsen 7 KM 52.00
359 Gitte Albrekt 7 KM 56.00
493 Gitte Nielsen 7 KM 39.04
213 Grethe Specht 7 KM 54.49
287 Hanne Jensen 7 KM 47.54
53 Hanne Møller Frandsen 7 KM 1.14.00
492 Hanne Roager Lauritsen 7 KM 42.30
548 Hans Bjørck-Braun 7 KM 49.50
285 Heidi Hansen 7 KM 47.54
90 Heidi Haustrøm 7 KM 43.28
116 Heidi Mundt Ottesen 7 KM 52.00
588 Heidi Raetzel 7 KM 47.33
424 Helle Ankjær Helstrup 7 KM 45.10
586 Helle Frederiksen 7 KM 51.00
165 Henrik Kristensen 7 KM 42.12
470 Henrik Thomsen 7 KM 37.24
271 Henrik Ørveile 7 KM 45.00
190 Ida Schou Busk 7 KM 48.32
682 Ilone Johannesen 7 KM 1.29.34
311 Ina Hansen 7 KM 1.12.55
156 Ingrid Jensen Benløse Løbeklub 7 KM 1.23.49
447 Irene Højlund Larsen 7 KM 1.20.02
341 Jacob Theill 7 KM 47.14
229 Janich Jørgensen 7 KM 48.58
228 Jannik Olsen 7 KM 1.18.33
666 Jeanett Erdmann 7 KM 1.25.13
670 Jeanette Damm 7 KM 51.41
164 Jesper Kristensen 7 KM 39.05
111 Jette Grønhøj 7 KM 44.54
224 John Kjær Poulsen 7 KM 1.30.00
438 John Skovsgaard 7 KM 48.06
283 Jonatan Nobel 7 KM 47.42
277 Josefine Ankerstjerne 7 KM 1.20.00
127 Josefine Sørensen 7 KM 1.05.00
163 Josephine Nielsen 7 KM
690 Julie Lerche-Thomsen 7 KM 47.59
114 Julie Stuhr 7 KM 52.00
357 Julie Tandrup Gravesen 7 KM 51.17
369 June Szwiec 7 KM 54.54
94 Karen Dam Gilså Benløse Løbeklub 7 KM 46.42
282 A Karina Elnef 7 KM 38.28
160 Karina Madsen 7 KM 46.39
550 Karoline Bjørck-Braun 7 KM 51.13
505 Karoline Kleisdorff 7 KM 1.00.02
270 Karoline Ørveile 7 KM
49 Karsten Jensen 7 KM 1.09.00
56 Kasper Frandsen 7 KM 1.14.00
360 Katja Asbech 7 KM 55.53
617 Katja Hey 7 KM 56.35
642 Ken Rasmussen 7 KM 46.16
175 Kenneth Beier 7 KM 40.00
302 Kim Nielsen 7 KM 42.58
683 Kirstine Bruun 7 KM 46.06
115 Kristian Holm 7 KM 52.00
199 Kristina Geert Olsen 7 KM 38.02
511 Lars Frederiksen 7 KM 46.00
383 Lars Hartvig Christensen 7 KM 43.24
627 Laura Lantz 7 KM 55.24
275 Lena Nielsen 7 KM 42.57
439 Lene Skovsgaard 7 KM 46.54
214 Line Specht 7 KM 58.44
295 Lisbeth Holm 7 KM
55 Lise Duus 7 KM 48.32
241 Lise Lasson 7 KM 1.09.35
649 Lise Ørum 7 KM
242 Liselotte Krogh 7 KM 1.09.35
307 Lone Gade 7 KM 42.13
686 Louise Sødergren 7 KM
340 Louise Theill 7 KM 47.14
595 Lukas Olsen 7 KM 46.16
606 Magnus Andersen 7 KM 42.07
583 Magnus Emil Bjerre Clemen Andersen 7 KM
54 Maj-Britt Duus 7 KM 48.32
628 Maja Mortensen 7 KM 55.24
370 Malene Rousing 7 KM 1.12.00
9 Malthe Kragh-Kobbernagel 7 KM 59.29
702 Manja Dradrach Jørgensen 7 KM 48.02
6 Marc Skade 7 KM 32.25
174 Marck Kjeldby 7 KM 40.00
391 Marcus Søbæk Christiansen 7 KM 41.38
346 Maria Christiansen 7 KM
225 Maria Kjær Poulsen 7 KM 1.30.00
17 Maria Skov Struve Christensen 7 KM 48.28
664 Maria Wittendorff 7 KM 43.37
28 Marianna Nilsson 7 KM 1.24.26
147 Marianne Frederiksen 7 KM 37.40
368 Marianne Graff 7 KM 47.19
417 Marie Jessen 7 KM 40.05
206 Marie Kollberg 7 KM 49.15
4 Marlene Skade 7 KM 1.07.09
316 Marlene Treldal 7 KM
347 Martin Christiansen 7 KM
173 Martin Lønborg-Jensen 7 KM 40.00
215 Martin Specht Danborg 7 KM 58.43
637 Mathilde Brinkmann Larsen 7 KM 49.00
618 Mathilde Hey 7 KM 56.35
467 Max Poulsen 7 KM 37.24
106 Melanie Lindegaard 7 KM 58.53
486 Mette Bentin 7 KM 1.06.49
154 Mette Jørgensen 7 KM 41.45
621 Mette Skov Nielsen 7 KM 48.28
425 Michael Ankjær Helstrup 7 KM 45.10
612 Michael Handschuh 7 KM 33.25
446 Michael Højlund Larsen 7 KM 40.00
589 Michael Raetzel 7 KM 43.35
526 Michael Trampedach 7 KM 43.52
516 Michelle Krauthammer 7 KM 50.01
534 Mikkel Brohus 7 KM 46.54
436 Mikkel Franklin 7 KM 1.15.00
412 Mira Forslund 7 KM 44.39
507 Mogens Kristoffersen 7 KM 49.38
440 Mogens Thomsen 7 KM 52.56
431 Monica Slott Jørgensen 7 KM 56.03
707 Monika Lykke Borges 7 KM 44.27
101 Monika Petersen Benløse Løbeklub 7 KM 52.00
143 Morten Juszczyk 7 KM 40.28
576 Morten Røikjær 7 KM 1.00.00
569 Nadja Bilsted 7 KM 1.00.00
5 Naja Skade 7 KM 1.07.04
449 Nanna Skov Holst 7 KM 41.58
212 Niels Specht 7 KM 58.03
262 Nikita Strauss 7 KM 47.42
594 Nina Grandt Ballegaard 7 KM 37.00
8 Nina Kragh-Kobbernage 7 KM 59.41
697 Nina Lambertus 7 KM 42.30
278 Oliver Ankerstjerne 7 KM 54.58
58 Oliver Frandsen 7 KM 1.14.00
558 Oscar Lyders Schjoldager 7 KM 42.15
616 Oscar Markvardsen 7 KM 56.35
276 Palle Ankerstjerne 7 KM 54.58
390 Patrick Nelby 7 KM 41.28
89 Patrick Wulff 7 KM
437 Pernille Franklin 7 KM 1.15.00
592 Pernille Fredelund 7 KM 31.51
409 Pernille Hyldeqvist 7 KM 50.45
608 Pernille Rasmussen 7 KM
110 Pernille Vardinghus 7 KM 57.58
643 Peter Nielsen 7 KM 46.16
644 Peter Søbæk 7 KM 1.20.43
469 Peter Trock Bräutigam 7 KM
269 Peter Ørveile 7 KM 45.00
411 Petra Forslund 7 KM 44.43
546 Pia Busk 7 KM 58.23
559 Pia Larsen 7 KM 1.03.00
547 Rasmus Busk 7 KM 58.21
79 Regitze Nordquist 7 KM 48.58
488 René Wagner 7 KM 56.03
280 Rikke Ankerstjerne 7 KM 58.00
312 Rikke Hansen 7 KM 1.12.55
653 Sandra Sogaard 7 KM 1.03.00
382 Sarah Truelsen 7 KM 50.00
366 Sasha de Oliveira 7 KM
471 Sean Faurschou 7 KM 37.24
362 Sebastian Bebbington Nielsen 7 KM 34.00
573 Selina Kobbernagel 7 KM 47.46
169 Seline Emde 7 KM 1.23.06
659 Sidse Knudsen 7 KM 1.04.00
665 Sidsel Erdmann 7 KM 1.24.45
344 Signe Spetzler 7 KM
584 Simone Rud 7 KM 44.45
182 Sisse Elfving Benløse Løbeklub 7 KM 59.42
572 Smilla Kobbernagel 7 KM 46.16
218 Sofie Langhoff 7 KM 58.53
364 Sophia Bebbington Nielsen 7 KM 1.07.00
261 Stephanie R. 7 KM 50.23
192 Steven Ørtoft-Pedersen 7 KM 51.00
38 Stina Sjöberg 7 KM 1.09.00
220 Stine Kristensen 7 KM 1.10.12
419 Stine Søderberg 7 KM 48.34
148 Susan Jørgensen 7 KM 48.17
611 Susanne Handschuh 7 KM 37.22
444 Susanne Hansen 7 KM 47.15
454 Søren Gettermann 7 KM 56.36
180 Søren Holmgren Benløse Løbeklub 7 KM 49.02
640 Søren Wulff 7 KM 46.16
126 Tanja Kjærside 7 KM 51.21
655 Tanja Louise Rasmussen 7 KM 1.01.10
679 Tenna Meggele Stein 7 KM 45.28
487 Thilde Wagner-Bentin 7 KM 56.03
610 Thim Nørgaard Andersen 7 KM 32.26
397 Thomas Haus 7 KM 49.35
525 Thorbjørn Guttesen 7 KM 37.23
149 Tina C Christensen 7 KM 46.02
19 Tina Dreyer 7 KM 53.42
239 Tina Jensen 7 KM 1.09.35
549 Tine Bjørck-Braun 7 KM 51.46
674 Tine Knudsen 7 KM
325 Tinna Kallenbach 7 KM 45.55
510 Tobias Jørgensen 7 KM 46.00
535 Tommy Frederiksen 7 KM 44.15
421 Torben Ekelund 7 KM 43.35
533 Trine Brøgger 7 KM 46.54
685 Trine Krighaar 7 KM
381 Truels Østergaard Truelsen 7 KM 52.00
125 Vibeke Arnholst 7 KM 51.21
353 Victor Jørgensen 7 KM 40.12
614 Yvonne Gjerlufsen 7 KM
193 Zach Ørtoft-Pedersen 7 KM 51.00
35 Annika Lesanner 7 KM 57.40
34 Georg Lesanner 7 KM 54.25
263 Allan Saabye Rasmussen HALVMARATHON 2.09.28
310 Anders Falkensten HALVMARATHON 2.33.08
363 Andreas Salvesen HALVMARATHON
248 Anette Fog Jørgensen RIMO HALVMARATHON 2.15.22
240 Anette Glerup HALVMARATHON 1.54.00
97 Anita Kragh Nielsen HALVMARATHON 1.56.10
223 Anita Svalebo HALVMARATHON 2.28.45
251 Anne Katrine Wissing RIMO HALVMARATHON 3.12.03
73 Anne Petersen HALVMARATHON
712 Anne Petersen HALVMARATHON 1.58.07
257 Anne Wonge HALVMARATHON 2.54.24
658 Anne-Marie Grønborg HALVMARATHON 2.18.21
244 Annette Carlsen HALVMARATHON 1.59.33
503 Annette Moryl Hansen HALVMARATHON 1.47.36
315 Annette Osther Sannemann HALVMARATHON
105 Annielle Clausen HALVMARATHON 1.55.00
483 Ans Khawaja HALVMARATHON 1.54.27
634 Arne Larsen HALVMARATHON 3.01.06
689 Astrid Frøssing HALVMARATHON 2.09.28
489 Bent Juhl Madsen HALVMARATHON 1.45.14
95 Birgitte Anne Friis Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.28.45
22 Birthe Hansen HALVMARATHON 2.16.00
102 Bo Sellerup HALVMARATHON 2.08.32
668 Brian Feldborg HALVMARATHON 1.55.10
259 Brian Klug HALVMARATHON 2.16.31
527 Caitlin Trampedach HALVMARATHON 2.10.00
91 Casper Kjep Gram Jakobsen HALVMARATHON
695 Casper Klitmøller Street HALVMARATHON 1.33.40
528 Cassandra Trampedach HALVMARATHON 2.10.00
472 Cecilie Aundal HALVMARATHON 1.50.26
458 Charlotte Lindgaard HALVMARATHON 2.15.11
529 Charlotte Trampedach HALVMARATHON 3.12.22
117 Christian Baasch HALVMARATHON 2.19.04
48 Christian Nielsen HALVMARATHON
83 Christian Olsen HALVMARATHON 1.54.52
201 Christian Pedersen HALVMARATHON 2.02.00
574 Christian Stabel HALVMARATHON 2.39.45
513 Christina Hansen HALVMARATHON 2.26.44
482 Christina Seyer-Hansen HALVMARATHON 2.22.00
377 Christoffer Munkholm HALVMARATHON
481 David Seidler HALVMARATHON 2.15.00
474 Didde Dalkvist HALVMARATHON 2.10.00
103 Dina Milword Lorentzen HALVMARATHON 2.11.12
539 Ditte Gerlach Jensen HALVMARATHON
186 Dorte Skou Hansen HALVMARATHON
132 Dorthe Christensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.25.00
62 Dorthe Godtfredsen HALVMARATHON
478 Dorthe Møller HALVMARATHON 3.01.55
171 Dorthe Nielsen HALVMARATHON 2.39.54
300 Elena Mikolajek HALVMARATHON 2.31.49
687 Ellen Elmer HALVMARATHON
112 Emil Ladefoged HALVMARATHON 1.54.51
18 Erik Struve Christensen HALVMARATHON 1.39.08
604 Esben Skrumsager HALVMARATHON
253 Eva Jørgensen HALVMARATHON 2.16.33
543 Fie Julie Blum HALVMARATHON
490 Frederik Roager Madsen HALVMARATHON 1.43.15
63 Gert Godtfredsen HALVMARATHON
61 Gitte Brønlund HALVMARATHON 2.18.09
25 Gitte Hockeru HALVMARATHON 2.12.00
221 Gitte Kristensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.27.44
480 Gitte Seidler HALVMARATHON 2.38.00
491 Gorm Roager Madsen HALVMARATHON 1.54.35
600 Gregers Gammelsmølf HALVMARATHON 2.39.15
52 Hans Christian Rasmussen HALVMARATHON 2.35.02
636 Heidi Brinkmann Larsen HALVMARATHON 2.09.16
602 Heidi Juel Mortensen HALVMARATHON 2.22.27
7 Helle Andreasen HALVMARATHON 2.11.30
635 Helle Brinkmann Larsen HALVMARATHON 2.17.41
605 Helle Juel Jørgensen HALVMARATHON 2.22.10
274 Helle Solgaard HALVMARATHON 2.22.22
71 Henrik Dyling HALVMARATHON 2.28.04
99 Henrik Emde Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.18.12
591 Henrik Fredelund HALVMARATHON 1.22.39
517 Henrik Greve Nielsen HALVMARATHON 2.01.49
473 Henrik Haugaard Pedersen HALVMARATHON
205 Henrik Kollberg HALVMARATHON 1.49.47
290 Henrik Kristensen HALVMARATHON
632 Henrik Lauritsen HALVMARATHON 2.24.00
249 Henrik Laursen HALVMARATHON
701 Henrik Strate HALVMARATHON 2.16.00
640 Ivan Kjær HALVMARATHON 1.50.40
560 Ivan Landsvig HALVMARATHON 1.58.10
196 Jacob Ejler HALVMARATHON 1.55.01
309 Jan Hansen HALVMARATHON 3.01.37
512 Jan Steen HALVMARATHON 2.26.44
416 Jane Jessen HALVMARATHON 2.18.05
40 Janika Overgaard HALVMARATHON 2.08.13
581 Janni Bjerre Clemen HALVMARATHON
92 Jannik Pedersen HALVMARATHON 1.31.19
50 Javk Malm HALVMARATHON 2.41.19
282 Jeanne Nobel HALVMARATHON 2.42.39
294 Jessica Rainey HALVMARATHON 2.12.48
280 A Jette Bellerby Christensen HALVMARATHON 2.40.32
540 Jo Henriette Jensen HALVMARATHON
704 John Christensen HALVMARATHON 2.08.21
459 John Jensen HALVMARATHON 2.20.06
265 Johnny Dahl HALVMARATHON 1.40.57
42 Jonas Overgaard HALVMARATHON
678 Jonni Strauss HALVMARATHON 2.09.27
376 Josephine Munkholm HALVMARATHON
555 Julian Jensen HALVMARATHON 2.00.39
423 Juliane Elisabeth Rasmussen HALVMARATHON 2.45.00
166 Kaj Skov HALVMARATHON 2.08.33
82 Kamilla Bjørnskov HALVMARATHON 2.04.03
39 Karen Sværke HALVMARATHON 2.41.00
463 Karina Andersen HALVMARATHON
96 Karina Hammer HALVMARATHON
460 Kasper Bonke HALVMARATHON 2.47.00
299 Kasper Hyldborg HALVMARATHON 2.36.18
138 Katharina Beckmann HALVMARATHON
708 Kenneth Lykke Borges HALVMARATHON 1.48.36
518 Kenneth Petersen HALVMARATHON 1.57.20
172 Kim Bøgh HALVMARATHON 2.15.38
355 Kim Pedersen HALVMARATHON 1.48.34
142 Kim Schwaner HALVMARATHON 2.10.00
281 Kirsten Christiansen HALVMARATHON 3.02.56
326 Kjeld Kallenbaxh HALVMARATHON 2.07.44
155 Klaus Huus Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.45.00
281 A Kristina Lauritsen HALVMARATHON 2.20.26
672 Kristina Overkær Hansen HALVMARATHON
673 Kuno Daugaard Petersen HALVMARATHON 1.34.04
351 Lars Birch Schlichter HALVMARATHON 1.49.26
108 Lars Bloch HALVMARATHON 1.55.36
60 Lars Brønlund HALVMARATHON 2.18.09
68 Lars Pedersen HALVMARATHON 2.40.29
74 Lars Rasmussen HALVMARATHON 2.06.55
81 Lasse Nielsen HALVMARATHON 1.33.00
1 Lasse Schwartz Mogensen HALVMARATHON 2.06.02
161 Leif Ørum HALVMARATHON 2.30.20
130 Lene Henriksen HALVMARATHON 2.18.35
296 Lene Ibsen HALVMARATHON 2.43.00
453 Line Feldberg HALVMARATHON 2.27.14
403 Linea Svensson HALVMARATHON 2.18.52
700 Lise Jørgensen HALVMARATHON
590 Lone Damgaard HALVMARATHON 2.22.22
531 Louise Haslev HALVMARATHON 2.01.00
348 Lærke Stigaard Nielsen HALVMARATHON 2.38.00
452 Maja Madsen HALVMARATHON 2.27.25
181 Majbritt Holmgren Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.24.00
183 Malene Lydolph Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.13.47
465 Maria Clemmensen HALVMARATHON 1.54.00
464 Maria Dall HALVMARATHON 1.54.00
495 Maria Lindstrøm HALVMARATHON
76 Marianne Jespersen HALVMARATHON 2.27.44
582 Mathias Emil Bjerre Clemen Andersen HALVMARATHON
677 Mathilde Gustafsen RIMO HALVMARATHON 3.12.03
508 Maybritt Storgård HALVMARATHON 2.07.31
327 Mette Holm HALVMARATHON 1.54.30
304 Mette Mandrup Kjær HALVMARATHON 2.24.22
676 Mette Vangkilde HALVMARATHON 2.10.00
13 Mette Voss Anthoni HALVMARATHON 2.27.26
197 Michael Frederiksen HALVMARATHON 1.59.50
375 Michael Frederiksen HALVMARATHON 1.55.45
209 Michael Wandall HALVMARATHON 2.03.53
88 Michelle Vanman HALVMARATHON
501 Mie Holm HALVMARATHON 2.45.24
415 Mie Kanø HALVMARATHON 2.24.07
291 Mie Warberg Stevns Tri Klub HALVMARATHON
710 Mikael Jonassen HALVMARATHON 1.53.58
14 Mikkel Voss Anthoni HALVMARATHON 2.27.42
177 Mogens Feldthusen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.38.00
293 Morten Drustrup HALVMARATHON 2.12.48
479 Morten Larsen HALVMARATHON 3.02.06
284 Morten Nobel HALVMARATHON 2.42.38
509 Naja Jørgensen HALVMARATHON 2.18.12
85 Nanna Gram Hansen HALVMARATHON 2.28.08
613 Nikolai Feldthusen HALVMARATHON 2.26.48
98 Nina Lindner HALVMARATHON 2.00.54
235 Palle Gustafsen HALVMARATHON 2.07.36
16 Paul Svensson HALVMARATHON 2.18.55
245 Per Agnalt HALVMARATHON 2.02.17
371 Per Frederiksen HALVMARATHON 1.36.39
258 Per Lauridsen HALVMARATHON 2.15.37
157 Per Rasmussen HALVMARATHON 2.30.49
633 Pernille Brinkmann HALVMARATHON 3.01.06
176 Pernille Feldthusen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.36.00
313 Peter Balstrup HALVMARATHON 2.04.22
119 Peter Jørgensen HALVMARATHON
609 Peter Milland HALVMARATHON 1.53.02
77 Petra Jacobsen HALVMARATHON 2.13.25
356 Pia Kristoffersen HALVMARATHON 2.28.45
66 Randy Louise Hansen Dansk Halvmarathonklub HALVMARATHON 2.02.39
279 A Rasmus Bellerby Nielsen HALVMARATHON 2.08.59
504 René Falk Jensen HALVMARATHON 1.57.02
626 René Søe Pedersen HALVMARATHON 2.19.00
141 Rie Ingmann HALVMARATHON 3.26.00
598 Rikke Juhl HALVMARATHON 2.11.34
694 Rikke Stockfleth Jessen HALVMARATHON 2.04.26
187 Sabine Nøbølle HALVMARATHON
317 Sanne Bjerre HALVMARATHON
237 Sanne Lindqvist HALVMARATHON 2.22.30
72 Sara Illemann HALVMARATHON 2.28.04
428 Sarah Hallum HALVMARATHON 3.22.00
580 Sarah Herfurth HALVMARATHON 1.57.44
226 Sarah Nielsen HALVMARATHON
544 Sebastian Bostrøm HALVMARATHON 2.15.00
87 Signe Gram Hansen HALVMARATHON 2.25.00
139 Simon Sørensen HALVMARATHON
648 Sofie Friis HALVMARATHON 1.55.53
152 Sofie Mortensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.13.47
301 Sophie Amalie Staahltoft Kjærulff HALVMARATHON 2.31.45
15 Steen Anthoni HALVMARATHON 2.11.27
630 Steen Christoffersen HALVMARATHON 2.15.33
320 Steen Kronborg HALVMARATHON 2.50.00
255 Stefan Hvirring HALVMARATHON
250 Stine Olsen RIMO HALVMARATHON 3.12.03
477 Susan Andersen HALVMARATHON 2.09.12
339 Susan Frandsen HALVMARATHON 1.56.51
333 Susanne Brandt HALVMARATHON
319 Susanne Schrøder HALVMARATHON 2.50.00
639 Søren Hermansen HALVMARATHON 2.18.00
430 Søren Jespersen Bogø IF Løb og Gang HALVMARATHON 2.16.00
236 Søren Sørensen, Maribo HALVMARATHON 2.01.00
109 Søren Sørensen, Aalborg HALVMARATHON 1.55.34
247 Søren Valet HALVMARATHON 2.01.00
246 Tanja Vinholt HALVMARATHON 2.16.35
292 Theresa Andersen HALVMARATHON 1.52.58
557 Thomas Thomsen HALVMARATHON 2.07.12
379 Tina Barnholdt Larsen HALVMARATHON 2.35.08
227 Tina Nielsen HALVMARATHON 2.22.22
84 Tine Grynfeld HALVMARATHON 2.48.51
396 Tine Melgaard Frandsen HALVMARATHON 2.15.19
638 Tom Haar HALVMARATHON 2.18.00
541 Tommy Madsen HALVMARATHON 2.10.00
86 Tonnie Gram Jakobsen HALVMARATHON 2.40.17
129 Torben Callesen HALVMARATHON 2.18.35
603 Torkild Hansen HALVMARATHON
67 Trine Bødiker HALVMARATHON 2.40.29
322 Trine Møller HALVMARATHON 2.50.00
625 Trine Roed HALVMARATHON 2.12.00
104 Trine Thorsen HALVMARATHON 1.58.47
703 Ulrich Ladefoged HALVMARATHON 2.07.37
696 Winni Jeppesen HALVMARATHON 2.00.14
387 Yasemin Kitir HALVMARATHON
69 Andreas Ritzau MARATHON 4.32.15
27 Aneste Fredskov Fredskov Marathon MARATHON 4.40.03
520 Anne Birgitte Wittusen MARATHON
252 Benjamin Olsen RIMO MARATHON 3.57.33
524 Carsten Petersen MARATHON 1.58.58
499 Christian Thestrup MARATHON 3.57.43
20 Christina Lundberg MARATHON
554 Christina Tuxen MARATHON
542 Didde Kjær Hulgaard MARATHON
21 Emma Lundberg MARATHON
10 Erik Nordly MARATHON
519 Hanne Riis MARATHON
195 Helene Fonsmark MARATHON
530 Henrik Hopla Franijeur Klub 100 Marathon MARATHON 4.47.09
70 Jan Frigaard MARATHON 4-32.15
538 Jane Dall MARATHON 4.34.54
699 Jari Hiltunen MARATHON
395 Jesper Krebs Weng MARATHON 2.15.19
80 Jesper Lund Knudsen MARATHON
305 John Outzen MARATHON 4.58.21
620 Karl Nielsen MARATHON 4.21.58
318 Kenneth Nielsen MARATHON 3.44.09
364 A Kenneth Romby MARATHON 4.08.39
254 Kurt Olsen RIMO MARATHON 4.13.19
623 Lars Woxen MARATHON 4.22.57
170 Line Glinvad Andersen MARATHON
323 Mads Suensen MARATHON 2.10.00
168 Mai Laursen MARATHON
650 Majken Sørensen MARATHON
429 Manfred Groth MARATHON 4.26.00
651 Martin Sørensen MARATHON
466
Michael Dall
MARATHON 4.31.41
64 Michael Thomsen MARATHON
131 Mogens Beck Benløse Løbeklub MARATHON
26 Nikolai Christiansen MARATHON
203 Nina Munck MARATHON
652 Oliver Sørensen MARATHON
372 Oluf Hansen MARATHON
706 Oluf Hansen MARATHON 5.23.32
303 Peter Fisker Schrøder MARATHON 4.56.11
426 Peter Hallum MARATHON 4.48.00
475 Rose Stenbøg MARATHON 5.02.03
272 Steen Rasmussen MARATHON
522 Steen Thordal Nielsen MARATHON 4.25.32
167 Steven Laursen MARATHON
65 Sussie Aagaard MARATHON
260 Søren Nielsen MARATHON 4.42.43
219 Tobias Wimmelmann Blaase MARATHON

 

 

 

 

 

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/resultatliste-knuthenborg-1-9-2019-sorteret-efter-distance/