FREDSKOV RUN & FUN RESULTATLISTE NYT ÅRS LØB 25.01.2020

FREDSKOV RUN & FUN NYT ÅRS LØB og ELI’S JUBILÆUMSLØB

LØRDAG DEN 25. JANUAR 2020

Billedet indeholder sandsynligvis: 5 personer, herunder Aneste Fredskov og Eli Jacobi Nielsen, smilende personer, folk, der står og sko

Hent diplom HER

Adam Dickmeiss 3.27.23
Aneste Fredskov 4.43.51
Angelika Lange 4.26.01
Annette Eriksen 4.18.50
Bo Johansen 4.36.54
Casper Breschel 5.08.35
Erik Andersen 3.58.02
Heykie Ørskou 4.20.43
Jan Andersen 4.18.50
Jari Hiltunen 4.18.26
Johan Melin 4.40.20
Johanna Gren 5.12.54
Jørgen Hansen 3.23.10
Karsten Bach Christensen 4.23.04
Kenneth Grønkjær 4.47.29
Klaus Grønhøj 4.38.48
Kurt Olsen 4.25.15
Lars Jensen 3.56.00
Lone Birgitte Larsen 4.21.02
Lotte Høj Thomsen 3.34.53
Louise Gangergaard 4.25.15
Maja Florens Klausen 4.25.15
Majken Petersen 4.36.54
Malene Jeppesen 4.26.01
Michael Dall 4.38.48
Morten Harboe-jepsen 4.58.38
Søren Østergaard 4.31.49
Thomas Lønbæk 4.34.15
Zamal Zhaian 3.48.40
Zingo Andersen 5.12.54
HALVMARATON
Anna Louise Sofie Larsen 2.19.12
Anne Edith Jeppsson 2.20.59
Anne Wonge 2.32.25
Annika Holm Andersen 2.33.34
Arne Oliver Hansen 2.15.33
Bee Andersen 1.46.06
Beinta Laksafoss 2.21.41
Bente Karkov 2.08.31
Bettina Nielsen 1.58.15
Birthe Sønderskov 2.28.06
Bjarne Bøttern 1.43.26
Bo Bøgh 1.58.13
Brian Feldborg 1.54.35
Brian Hansen 2.10.42
Brian Jørgensen 1.49.38
Brian Klug 2.11.12
Brith Andersen 2.04.59
Camilla Leonhard 1.58.25
Camilla Skov Nielsen 2.30.34
Cecilie Aundal 1.52.16
Christina Bøttern 2.13.24
Claes Faarbech 2.04.58
Claus Lund Jensen 2.20.59
Dorthe Møller 2.33.10
Ebbe Larsen 2.03.43
Eli Jacobi Nielsen, JUBILAR MED HALVMARATON NUMMER 100 2.20.27
Erik Mollerup 2.29.10
Ester Mbaruku Nielsen 2.20.27
Eva Jørgensen 2.11.12
Gitte Pedersen 1.58.15
Gitte Stolling 2.06.59
Glen L. Johnsen 1.41.52
Gregers GammelSmølf 2.32.10
Hakan Demirkan 1.58.21
H.C. Rasmussen 2.40.19
Heidi Møller 2.08.04
Henriette Lisse 2.18.35
Henrik Davidoff 2.00.47
Henrik Emde 2.14.36
Henrik Pedersen 2.02.47
Jan Spangenberg 1.46.41
Jens Karrebæk 1.51.34
Jesper S. Frederiksen 2.04.58
Karina Madsen 2.31.32
Kenneth Weiglin 1.36.51
Kent Filsøe 1.53.18
Klaus Huus 2.37.40
Knirke Møller Christoffersen 2.29.10
Kristoffer Scheel 1.57.57
Lars Jakobsen 1.49.39
Lars Jensen 2.12.30
Lars Majgaard 2.18.35
Louise Blok 2.19.28
Mads Mikkelsen 2.12.30
Maibritt Schollert Christensen 1.58.35
Majbrit Hansen 2.50.41
Margit Krøll 2.28.01
Maria Knudsen 2.30.04
Marianne Jespersen 2.28.01
Mette Andersen 2.01.36
Mette Schächter 2.01.00
Mette Szabo 2.36.00
Michael Graabech Hansen 2.30.34
Michael Pedersen 1.52.26
Mikael Jonassen 1.54.32
Monika Pedersen 2.33.34
Morten Mohr 2.00.47
Natasja Lundh 2.22.02
Nena Küster 2.22.02
Nils Sonqvist 2.20.27
Ole Rasmussen 1.48.52
Paw Pedersen 2.03.03
Peter Bjørn Jakobsen 2.20.59
Preben Sørensen 2.08.31
Rasmus Stark 2.02.34
Rene Falk Jensen 1.54.44
René Kristoffersen 1.51.55
Rie Hørdum Ingmann 2.58.03
Rikke Cebula 2.03.05
Skjold Haxgart 2.03.45
Sonja Ejlersen 2.25.03
Steffen Albrekt 1.59.23
Sten Ejlersen 2.09.47
Svend Birk Lützhøft 2.25.31
Thomas Larsen 1.51.05
Tina Forsmann 2.26.00
Torunn Laksafoss 2.21.41
Vivian Damm 1.52.17
Winnie Schjødt Kærgaard 2.19.12
ANDRE DISTANCER
Allan Mathiassen, 15 KM 1.43.25
Angela Nielsen 7,5 KM 1.08.45
Amanda J. Nielsen, 7,5 KM 48.46
Anja Gliese Larsen, 7,5 KM 51.12
Anton Slettemose, 7,5 KM 49.22
Carina Nielsen, 7,5 KM 1.12.51
Champ Nielsen, 7,5 KM 1.08.45
Emilie Velløv Mifan, 7,5 KM 45.18
Heidi Haustrøm, 7,5 KM 51.12
Ina Frandsen, 7,5 KM 49.14
Ingrid Jensen, 7,5 KM 52.27
Isabel Nielsen, 7,5 KM 1.07.42
Jannie Slettemose, 7,5 KM 1.26.59
Jeanette Wly, 15 KM 1.40.01
Jeanne Davidoff, 15 KM 2.05.47
Jette Bøgvad 47.49
Jonas Vestergaard Nielsen, 7,5 KM 37.07
Jytte Nielsen 1.12.51
Karin Aagaard Madsen, 15 KM 1.30.17
Karina Søgård Pedersen, 7,5 KM 51.04
Katarzyna Dechnik, 7,5 KM 43.12
Kim Slettemose, 7,5 KM 49.22
Kristina Volmer Christensen, 7,5 KM 1.10.19
Lasse Anholm, 7,5 KM 1.12.20
Leila Maria Dantes, 7,5 KM 49.18
Louise Anholm, 7,5 KM 1.07.42
Louise Kondrup Jepsen, 7,5 KM 59.57
Mads Volmer Christensen, 7,5 KM 1.10.19
Maj-Britt Rasmussen, 15 KM 1.27.57
Mette Snell Nielsen, 7,5 KM 59.33
Nadja Andersen, 7,5 KM 46.28
Ronni Ørnskov Christensen, 7,5 KM 49.24
Rico Rasmussen, 7,5 KM 44.48
Susanne Petersen, 7,5 KM 1.04.19
Sven Røber, 7,5 KM 1.12.20
Thea Rasmussen, 7,5 KM 44.48
Tina Lindenskov Nielsen, 15 KM 2.03.00

 

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/fredskov-run-fun-resultatliste-nyt-aars-loeb-25-01-2020/