Deltagerliste lørdag den 29. august 2020

DELTAGERLISTE

FREDSKOV RUN & FUN I KNUTHENBORG SAFARIPARK

LØRDAG DEN 29. AUGUST 2020

 

 

 

 

 

 

 

Deltagerlisten er sidst opdateret
Søndag den 15
. december 2019, kl.  10.00

NR NAVN KLUB DISTANCE
64 Amalie Lyngeraa CrazyLady.dk 14 KM
208 Ana Chirita 7 KM
1 Aneste Fredskov Fredskov Run & Fun MARATON
23 Anette Helgesen Herlev løb og atletik 7 KM
163 Anette Kragh St. Lyngby løbeklub 7 KM
19 Anette Lauridsen 7 KM
165 Anders Nielsen 14 KM
164 Anders Stav Hansen 7 KM
32 Anja Bjørnholt Lüthcke HALVMARATON
84 Anja Gliese Larsen 7 KM
144 Annika Bech 14 KM
196 Arne Oliver Hansen HALVMARATON
101 Astrid Varkila 7 KM
82 Bent Drejer Drejer 7 KM
92 Bente Engdahl 7 KM
168 Bente Karkov HGATM 14 KM
126 Berit Petersen 14 KM
109 Bernd Reul 7 KM
94 Birgith Hjorth De 4 Årstider 7 KM
166 Birgitte Grenaa Sparta HALVMARATON
51 Bjarne Sunesen 7 KM
146 Bodil Svensson 7 KM
29 Bodil Ullerup HALVMARATON
161 Caja Rahm 7 KM
192 Camilla Hagedorn Buccaneer runnning crew 14 KM
129 Camilla Pedersen 14 KM
91 Carina Salina Christensen 7 KM
190 Carlos Veloso-Strange Markant Coaching Company MARATON
151 Caroline Falkenskov Fodfalk 7 KM
105 Casper Breschel MARATON
46 Casper Jensen 7 KM
195 Celina Langtof HALVMARATON
108 Charlotte Bramsen 7 KM
167 Charlotte Damholt HALVMARATON
62 Charlotte Lyngeraa CrazyLady.dk 14 KM
74 Charlotte Nylander Hvalsø løbeklub HALVMARATON
182 Charlotte Voss Sørensen 7 KM
7 Christian Pedersen 7 KM
120 Christina Frost RunnersDK Næstved HALVMARATON
10 Christina Olsen 7 KM
148 Connie Haahr Larsen HALVMARATON
16 Connie Pedersen HALVMARATON
44 Daniel Jensen 7 KM
207 Danny Hansen 14 KM
34 Doris Christensen MARATON
69 Dorthe Knudsen 14 KM
170 Diana Andersson HALVMARATON
200 Ebbe Larsen Høng Løbeklub 7 KM
201 Ebbe Larsen Høng Løbeklub 7 KM
191 Eva Breitenstein Stubbekøbing løbeklub 7 KM
41 Florian Bawey 14 KM
119 Gert Bonde HALVMARATON
58 Gertrud Christiansen De 4 Årstider 7 KM
134 Gitte Elkjær Herlev løbe og atletikklub HALVMARATON
38 Gitte Klemmensen De 4 Årstider HALVMARATON
136 Gitte Kruse Benløse Løbeklub HALVMARATON
84 Heidi Haustrøm 7 KM
49 Heidi Jørgensen 14 KM
76 Heidi Petersen HALVMARATON
123 Heidi Sørensen lmk Asnæs 7 KM
39 Helena Poulsen 14 KM
35 Helle Winther HALVMARATON
68 Henrik Davidof IF62 HALVMARATON
153 Henrik Greve Nielsen HALVMARATON
28 Henrik Haugaard Pedersen HALVMARATON
198 Inge Andersen HALVMARATON
11 Irene Deichmann SØAM 7 KM
110 Isabella Reul 7 KM
214 Isabella Torpe Christoffersen HALVMARATON
97 Jan Nielsen HALVMARATON
15 Jan Pedersen HALVMARATON
30 Jan Ullerup HALVMARATON
66 Jannich Davidof IF62 7 KM
79 Jannie Weidekamp 7 KM
203 Janus Bøgvad Ørslev Walk & Run 7 KM
14 Jeanette Lindevang HALVMARATON
67 Jeanne Davidof IF62 7 KM
106 Jeanne Hansen 7 KM
211 Jesper Erbs 14 KM
133 Jesper Rasmussen Team A+ HALVMARATON
118 Jesper Thuge HALVMARATON
202 Jette Bøgvad Ørslev Walk & Run 7 KM
152 Jonas Falkenskov Fodfalk 7 KM
205 Josephine Nikolajsen 7 KM
77 Jytte Olander Rasmusen HALVMARATON
159 Kamilla Munch 7 KM
140 Karen-Lis Rygaard Herlev Løbe -og atletikklub nu HALVMARATON
25 Karin Agerbo Jensen HALVMARATON
5 Karin Maria Larsen 14 KM
154 Karina Bromberg 14 KM
63 Karoline Lyngeraa CrazyLady.dk 14 KM
156 Karsten Pedersen 7 KM
155 Kasper Bromberg 14 KM
2 Kathe Vargas Runners Hammerum HALVMARATON
125 Kenneth Larsen HALVMARATON
183 Kenneth Sørensen 7 KM
189 Kim Gabriell Nørgaard 7 KM
92 Kim Rasmussen 7 KM
6 Kim Stage HALVMARATON
112 Kirsten Gunvor Mikkelsen Guldborgsundløberne 7 KM
8 Kirsten Hansen HALVMARATON
139 Kirsten Madsen 14 KM
128 Knud Petersen De vildt seje løbere HALVMARATON
197 Kristian Blume HALVMARATON
158 Kristian Munch 7 KM
61 Kristoffer Munk EUC Sjælland HALVMARATON
65 Lars Lyngeraa CrazyLady.dk MARATON
117 Lars Stage HALVMARATON
150 Lasse Falkenskov Fodfalk 7 KM
100 Lasse Varkila 7 KM
194 Lea Gaarslev Thygesen Buccaneer runnning crew 14 KM
147 Leif Pedersen 7 KM
199 Leila Maria Dantes HALVMARATON
60 Lene Kofoed HALVMARATON
180 Lene Ørneborg Jacobsen 7 KM
162 Leon Hejbøll Elstrøm HALVMARATON
93 Linda Betty Lønbro 7 KM
86 Linda Hedengran 7 KM
138 Lis Jensen Øgif HALVMARATON
209 Lisa Erbs 7 KM
98 Lisbeth Staxen HALVMARATON
48 Lissi Bengtsson De 4 Årstider HALVMARATON
80 Lone Jeppesen HALVMARATON
137 Lone Leonhard HALVMARATON
96 Lone Levisen 7 KM
132 Lone Pedersen Team A+ HALVMARATON
111 Loraine Reul HALVMARATON
130 Lotte Kiel 14 KM
56 Lotte Ørnholm HALVMARATON
149 Louise Falkenskov Fodfalk 7 KM
17 Lukas Lindevang 7 KM
178 Lynett Grone 7 KM
185 Magnus Racher 7 KM
27 Maja Florens Klausen MARATON
40 Majken Asbæk 14 KM
103 Malene Dideriksen 7 KM
113 Margit Wildschiødtz Fernqvist HALVMARATON
88 Maria Clemmensen MARATON
87 Maria Dall MARATON
81 Marianne Springborg HALVMARATON
186 Marianne Ulrich 14 KM
72 Mark Havmand Larsen 14 KM
116 Mathias Jakobsen Fam. Jakobsen løber HALVMARATON
216 Mathilde Gustafsen RIMO HALVMARATON
54 Matilde Sunesen Høng Løbeklub 7 KM
143 Maud Hjortshøj DHK/Klub 100 Halvmarathon HALVMARATON
70 Mette Chang Scleroseforeningen HALVMARATON
213 Mette Kristine Rasmussen HALVMARATON
184 Mette Racher 7 KM
175 Mette Voss Anthoni Team Anthoni HALVMARATON
89 Mia Laugesen 7 KM
33 Michael Bo Christensen HALVMARATON
55 Michelle Overgaard 7 KM
179 Michael Weberg 7 KM
20 Mie Drejer HALVMARATON
22 Mie Lauridsen 7 KM
176 Mikkel Anthoni Team Anthoni HALVMARATON
174 Mikkel Voss Anthoni Team Anthoni HALVMARATON
57 Monica Ørnholm HALVMARATON
114 Morten Brogaard Jakobsen Fam. Jakobsen løber HALVMARATON
75 Morten Mohr IF 62 Walk & Run HALVMARATON
134 Morten Yding Herlev løbe og atletikklub HALVMARATON
131 Nanna Jensen 14 KM
177 Naser Sorkhabi Sparta MARATON
115 Nikolaj Jakobsen Fam. Jakobsen løber HALVMARATON
78 Niels Hermansen 7 KM
95 Ole Hjorth De 4 Årstider 7 KM
187 Ole Jensen 14 KM
210 Oliver Erbs 7 KM
141 Olivia Kristersson 14 KM
215 Oscar Torpe Christoffersen HALVMARATON
45 Per Jensen 7 KM
124 Per Sørensen 7 KM
107 Phillip Reul 7 KM
73 Pia Christiansen Hvalsø Løbeklub HALVMARATON
193 Pia Gaarslev Buccaneer runnning crew 14 KM
18 Preben Lauridsen 7 KM
26 René Strange HALVMARATON
9 Rikke Kromand HALVMARATON
104 Robin Neumann HALVMARATON
121 Sabine Kamilla Flægsø Rasmussen lmk Asnæs 7 KM
50 Sabrina Sewohl 7 KM
42 Sanne Nymand HALVMARATON
21 Sebastian Nava HALVMARATON
188 Sillas Nielsen Chortzen HGATM 14 KM
122 Simone Kamilla Flægsø Rasmussen lmk Asnæs 7 KM
59 Simone Molsing HALVMARATON
4 Simone Kvist-Andersen SØAM 7 KM
171 Sofie Mortensen HALVMARATON
102 Sofie Varkila 7 KM
181 Sofie Ørneborg Jacobsen 7 KM
172 Steen Anthoni Team Anthoni HALVMARATON
212 Steen Christoffersen HALVMARATON
206 Stine Mikkelsen 7 KM
31 Susan Hoffmann HALVMARATON
24 Susanne Jensen HALVMARATON
53 Susanne Sunesen Høng Løbeklub 7 KM
142 Tanja De Fries 14 KM
83 Therese Drejer Drejer 7 KM
12 Therese Hermann 7 KM
204 Thomas Jensen 7 KM
13 Thomas Lindevang HALVMARATON
169 Tina Beckmann DHK/HGATM HALVMARATON
173 Tina Dreyer Team Anthoni HALVMARATON
36 Tina Hansen HALVMARATON
127 Tina Hansen De vildt seje løbere HALVMARATON
71 Tina Lilli Jørgensen 14 KM
157 Tina Munch 7 KM
37 Tina Plenge Schütt De 4 Årstider 14 KM
47 Tove Grønbech De 4 Årstider 7 KM
160 Ulla Kjellegaard 7 KM
52 Vibeke Sunesen 7 KM
99 Wickie Varkila 7 KM
144 Winnie Søborg 14 KM
3 Yvonne Gjerlufsen SØAM 7 KM
43 Yvonne Jensen 7 KM

 

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-loerdag-den-29-august-2020/