Deltagerliste lørdag den 29. august 2020

DELTAGERLISTE

FREDSKOV RUN & FUN I KNUTHENBORG SAFARIPARK

LØRDAG DEN 29. AUGUST 2020

 

 

 

 

 

 

 

Deltagerlisten er sidst opdateret
Onsdag den 16. oktober 2019, kl.  23.15.

NR NAVN KLUB DISTANCE
64 Amalie Lyngeraa CrazyLady.dk 14 KM
1 Aneste Fredskov Fredskov Run & Fun MARATON
23 Anette Helgesen Herlev løb og atletik 7 KM
19 Anette Lauridsen 7 KM
32 Anja Bjørnholt Lüthcke HALVMARATON
51 Bjarne Sunesen 7 KM
29 Bodil Ullerup HALVMARATON
46 Casper Jensen 7 KM
62 Charlotte Lyngeraa CrazyLady.dk 14 KM
74 Charlotte Nylander Hvalsø løbeklub HALVMARATON
7 Christian Pedersen 7 KM
10 Christina Olsen 7 KM
16 Connie Pedersen HALVMARATON
44 Daniel Jensen 7 KM
34 Doris Christensen MARATON
69 Dorthe Knudsen 14 KM
41 Florian Bawey 14 KM
58 Gertrud Christiansen De 4 Årstider 7 KM
38 Gitte Klemmensen De 4 Årstider HALVMARATON
49 Heidi Jørgensen 14 KM
76 Heidi Petersen HALVMARATON
39 Helena Poulsen 14 KM
35 Helle Winther HALVMARATON
68 Henrik Davidof IF62 HALVMARATON
28 Henrik Haugaard Pedersen HALVMARATON
11 Irene Deichmann SØAM 7 KM
15 Jan Pedersen HALVMARATON
30 Jan Ullerup HALVMARATON
66 Jannich Davidof IF62 7 KM
79 Jannie Weidekamp 7 KM
14 Jeanette Lindevang HALVMARATON
67 Jeanne Davidof IF62 7 KM
77 Jytte Olander Rasmusen HALVMARATON
25 Karin Agerbo Jensen HALVMARATON
5 Karin Maria Larsen 14 KM
63 Karoline Lyngeraa CrazyLady.dk 14 KM
2 Kathe Vargas Runners Hammerum HALVMARATON
6 Kim Stage HALVMARATON
8 Kirsten Hansen HALVMARATON
61 Kristoffer Munk EUC Sjælland HALVMARATON
65 Lars Lyngeraa CrazyLady.dk MARATON
60 Lene Kofoed HALVMARATON
48 Lissi Bengtsson De 4 Årstider HALVMARATON
80 Lone Jeppesen HALVMARATON
56 Lotte Ørnholm HALVMARATON
17 Lukas Lindevang 7 KM
27 Maja Florens Klausen MARATON
40 Majken Asbæk 14 KM
72 Mark Havmand Larsen 14 KM
54 Matilde Sunesen Høng Løbeklub 7 KM
70 Mette Chang Scleroseforeningen HALVMARATON
33 Michael Bo Christensen HALVMARATON
55 Michelle Overgaard 7 KM
20 Mie Drejer HALVMARATON
22 Mie Lauridsen 7 KM
57 Monica Ørnholm HALVMARATON
75 Morten Mohr IF 62 Walk & Run HALVMARATON
78 Niels Hermansen 7 KM
45 Per Jensen 7 KM
73 Pia Christiansen Hvalsø Løbeklub HALVMARATON
18 Preben Lauridsen 7 KM
26 René Strange HALVMARATON
9 Rikke Kromand HALVMARATON
50 Sabrina Sewohl 7 KM
42 Sanne Nymand HALVMARATON
21 Sebastian Nava HALVMARATON
59 Simone Molsing HALVMARATON
4 Simone Kvist-Andersen SØAM 7 KM
31 Susan Hoffmann HALVMARATON
24 Susanne Jensen HALVMARATON
53 Susanne Sunesen Høng Løbeklub 7 KM
12 Therese Hermann 7 KM
13 Thomas Lindevang HALVMARATON
36 Tina Hansen HALVMARATON
71 Tina Lilli Jørgensen 14 KM
37 Tina Plenge Schütt De 4 Årstider 14 KM
47 Tove Grønbech De 4 Årstider 7 KM
52 Vibeke Sunesen 7 KM
3 Yvonne Gjerlufsen SØAM 7 KM
43 Yvonne Jensen 7 KM

 

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-loerdag-den-29-august-2020/