Resultatliste Knuthenborg 1/9-2019 sorteret efter startnummer

Tak til alle for en skøn søndag i Knuthenborg Safaripark 🙂

Nedenfor er resultatliste efter startnummer.

Tryk her for resultatliste efter navn.

Tryk her for resultatliste efter distance.

Download diplom her. Udfyld selv diplom med navn, distance og tid.

Hvis du har tilføjelser eller ændringer til resultatlisten, er du velkommen til at kontakte mig på aneste@aneste.dk.

Se billeder fra dagen her.

 

NR NAVN KLUB DISTANCE TID
1 Lasse Schwartz Mogensen          HALVMARATHON 2.06.02
3 Charlotte Kalmar Nielsen 7 KM 44.27
4 Marlene Skade 7 KM 1.07.09
5 Naja Skade 7 KM 1.07.04
6 Marc Skade 7 KM 32.25
7 Helle Andreasen HALVMARATHON 2.11.30
8 Nina Kragh-Kobbernage 7 KM 59.41
9 Malthe Kragh-Kobbernagel 7 KM 59.29
10 Erik Nordly MARATHON
11 Dennis Beck-Nyling 7 KM 37.09
12 Dorthe Beck-Nyling 14 KM 1.37.11
13 Mette Voss Anthoni HALVMARATHON 2.27.26
14 Mikkel Voss Anthoni HALVMARATHON 2.27.42
15 Steen Anthoni HALVMARATHON 2.11.27
16 Paul Svensson HALVMARATHON 2.18.55
17 Maria Skov Struve Christensen 7 KM 48.28
18 Erik Struve Christensen HALVMARATHON 1.39.08
19 Tina Dreyer 7 KM 53.42
20 Christina Lundberg MARATHON
21 Emma Lundberg MARATHON
22 Birthe Hansen HALVMARATHON 2.16.00
23 Charlotte Sørensen 7 KM 1.32.00
24 Charlotte Sørensen 7 KM 1.32.00
25 Gitte Hockeru HALVMARATHON 2.12.00
26 Nikolai Christiansen MARATHON
27 Aneste Fredskov Fredskov Marathon MARATHON 4.40.03
28 Marianna Nilsson 7 KM 1.24.26
29 Henric Nilsson 14 KM
30 Bente Linding 14 KM
31 Anders Stav Hansen 7 KM 44.12
32 Inge Skov 14 KM
33 Marcus Jacobsen 14 KM 1.22.04
34 Georg Lesanner 7 KM 54.25
35 Annika Lesanner 7 KM 57.40
36 Jacob Vindt 14 KM 1.21.42
37 Jane Holmsted 14 KM 1.21.39
38 Stina Sjöberg 7 KM 1.09.00
39 Karen Sværke HALVMARATHON 2.41.00
40 Janika Overgaard HALVMARATHON 2.08.13
41 Julie Overgaard 14 KM
42 Jonas Overgaard HALVMARATHON
43 Dennis Høilund 14 KM
44 Tina Jeppesen 14 KM 1.19.34
45 Mia Sørensen 14 KM 1.16.28
46 Christian Hansen 14 KM 1.26.27
47 Lone Bille 14 KM
48 Christian Nielsen HALVMARATHON
49 Karsten Jensen 7 KM 1.09.00
50 Javk Malm HALVMARATHON 2.41.19
51 Thomas Nielsen 14 KM 1.32.55
52 Hans Christian Rasmussen HALVMARATHON 2.35.02
53 Hanne Møller Frandsen 7 KM 1.14.00
54 Maj-Britt Duus 7 KM 48.32
55 Lise Duus 7 KM 48.32
56 Kasper Frandsen 7 KM 1.14.00
57 Anja Frandsen 7 KM 1.14.00
58 Oliver Frandsen 7 KM 1.14.00
59 Asbjørn Frandsen 7 KM 1.14.00
60 Lars Brønlund HALVMARATHON 2.18.09
61 Gitte Brønlund HALVMARATHON 2.18.09
62 Dorthe Godtfredsen HALVMARATHON
63 Gert Godtfredsen HALVMARATHON
64 Michael Thomsen MARATHON
65 Sussie Aagaard MARATHON
66 Randy Louise Hansen Dansk Halvmarathonklub HALVMARATHON 2.02.39
67 Trine Bødiker HALVMARATHON 2.40.29
68 Lars Pedersen HALVMARATHON 2.40.29
69 Andreas Ritzau MARATHON 4.32.15
70 Jan Frigaard MARATHON 4-32.15
71 Henrik Dyling HALVMARATHON 2.28.04
72 Sara Illemann HALVMARATHON 2.28.04
73 Anne Petersen HALVMARATHON
74 Lars Rasmussen HALVMARATHON 2.06.55
75 Claus Kristiansen 14 KM 1.22.01
76 Marianne Jespersen HALVMARATHON 2.27.44
77 Petra Jacobsen HALVMARATHON 2.13.25
78 Johnni Muller Jacobsen 28 KM 2.46.21
79 Regitze Nordquist 7 KM 48.58
80 Jesper Lund Knudsen MARATHON
81 Lasse Nielsen HALVMARATHON 1.33.00
82 Kamilla Bjørnskov HALVMARATHON 2.04.03
83 Christian Olsen HALVMARATHON 1.54.52
84 Tine Grynfeld HALVMARATHON 2.48.51
85 Nanna Gram Hansen HALVMARATHON 2.28.08
86 Tonnie Gram Jakobsen HALVMARATHON 2.40.17
87 Signe Gram Hansen HALVMARATHON 2.25.00
88 Michelle Vanman HALVMARATHON
89 Patrick Wulff 7 KM
90 Heidi Haustrøm 7 KM 43.28
91 Casper Kjep Gram Jakobsen HALVMARATHON
92 Jannik Pedersen HALVMARATHON 1.31.19
93 Inge Siefert 14 KM
94 Karen Dam Gilså Benløse Løbeklub 7 KM 46.42
95 Birgitte Anne Friis Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.28.45
96 Karina Hammer HALVMARATHON
97 Anita Kragh Nielsen HALVMARATHON 1.56.10
98 Nina Lindner HALVMARATHON 2.00.54
99 Henrik Emde Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.18.12
100 Dorthe Emde Benløse Løbeklub 7 KM 1.23.06
101 Monika Petersen Benløse Løbeklub 7 KM 52.00
102 Bo Sellerup HALVMARATHON 2.08.32
103 Dina Milword Lorentzen HALVMARATHON 2.11.12
104 Trine Thorsen HALVMARATHON 1.58.47
105 Annielle Clausen HALVMARATHON 1.55.00
106 Melanie Lindegaard 7 KM 58.53
107 Annemette Stampe Holst 7 KM 41.14
108 Lars Bloch HALVMARATHON 1.55.36
109 Søren Sørensen, Aalborg HALVMARATHON 1.55.34
110 Pernille Vardinghus 7 KM 57.58
111 Jette Grønhøj 7 KM 44.54
112 Emil Ladefoged HALVMARATHON 1.54.51
114 Julie Stuhr 7 KM 52.00
115 Kristian Holm 7 KM 52.00
116 Heidi Mundt Ottesen 7 KM 52.00
117 Christian Baasch HALVMARATHON 2.19.04
118 Rasmus Heuer 14 KM 1.15.00
119 Peter Jørgensen HALVMARATHON
120 Anders Dithmarsen 7 KM 41.18
121 Christel Overgaard 14 KM 1.40.33
122 Nicoline Sørensen 14 KM 1.49.50
123 Jan Arnholst 14 KM 1.20.04
124 John Garner 14 KM 1.11.31
125 Vibeke Arnholst 7 KM 51.21
126 Tanja Kjærside 7 KM 51.21
127 Josefine Sørensen 7 KM 1.05.00
128 Andreas Thrane 7 KM 54.33
129 Torben Callesen HALVMARATHON 2.18.35
130 Lene Henriksen HALVMARATHON 2.18.35
131 Mogens Beck Benløse Løbeklub MARATHON
132 Dorthe Christensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.25.00
133 Anita Jelstrøm 7 KM 1.17.33
134 Annika Jelstrøm 7 KM 1.17.25
135 Ann-Jeanet Olsen 7 KM 1.17.47
136 Anders Lockenwitz Petersen 14 KM
137 Therese Lockenwitz Petersen 14 KM
138 Katharina Beckmann HALVMARATHON
139 Simon Sørensen HALVMARATHON
140 Michael Hjorth Danielsen 14 KM
141 Rie Ingmann HALVMARATHON 3.26.00
142 Kim Schwaner HALVMARATHON 2.10.00
143 Morten Juszczyk 7 KM 40.28
144 Karina Bromberg 14 KM 1.43.48
145 Kasper Bromberg 14 KM 1.43.48
146 Bruno Frederiksen 7 KM 53.36
147 Marianne Frederiksen 7 KM 37.40
148 Susan Jørgensen 7 KM 48.17
149 Tina C Christensen 7 KM 46.02
151 Betina Mortensen Benløse Løbeklub 14 KM 1.33.11
152 Sofie Mortensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.13.47
153 Jakob Petersen 14 KM 1.22.30
154 Mette Jørgensen 7 KM 41.45
155 Klaus Huus Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.45.00
156 Ingrid Jensen Benløse Løbeklub 7 KM 1.23.49
157 Per Rasmussen HALVMARATHON 2.30.49
158 Liselotte Kroman Jensen 14 KM 2.00.39
159 Denevy Damgaard 7 KM 42.01
160 Karina Madsen 7 KM 46.39
161 Leif Ørum HALVMARATHON 2.30.20
162 Christa la Cour Kristensen 7 KM 46.03
163 Josephine Nielsen 7 KM
164 Jesper Kristensen 7 KM 39.05
165 Henrik Kristensen 7 KM 42.12
166 Kaj Skov HALVMARATHON 2.08.33
167 Steven Laursen MARATHON
168 Mai Laursen MARATHON
169 Seline Emde 7 KM 1.23.06
170 Line Glinvad Andersen MARATHON
171 Dorthe Nielsen HALVMARATHON 2.39.54
172 Kim Bøgh HALVMARATHON 2.15.38
173 Martin Lønborg-Jensen 7 KM 40.00
174 Marck Kjeldby 7 KM 40.00
175 Kenneth Beier 7 KM 40.00
176 Pernille Feldthusen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.36.00
177 Mogens Feldthusen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.38.00
178 Søren Storgaard Benløse Løbeklub 14 KM 1.12.35
179 Julie Storgaard Benløse Løbeklub 14 KM 1.18.30
180 Søren Holmgren Benløse Løbeklub 7 KM 49.02
181 Majbritt Holmgren Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.24.00
182 Sisse Elfving Benløse Løbeklub 7 KM 59.42
183 Malene Lydolph Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.13.47
184 Rikke Krøyer 14 KM 1.19.06
185 Mette Pil 14 KM 1.21.03
186 Dorte Skou Hansen HALVMARATHON
187 Sabine Nøbølle HALVMARATHON
188 Elisabeth Pabst 14 KM 1.18.00
189 Camilla Pabst 7 KM 48.35
190 Ida Schou Busk 7 KM 48.32
191 Annette Bruus 14 KM 1.55.15
192 Steven Ørtoft-Pedersen 7 KM 51.00
193 Zach Ørtoft-Pedersen 7 KM 51.00
194 Dorte Ejler 14 KM 1.37.05
195 Helene Fonsmark MARATHON
196 Jacob Ejler HALVMARATHON 1.55.01
197 Michael Frederiksen HALVMARATHON 1.59.50
198 Benny Green 14 KM
199 Kristina Geert Olsen 7 KM 38.02
200 Chris Møller Frandsen 7 KM 38.02
201 Christian Pedersen HALVMARATHON 2.02.00
202 Anders Madsen 7 KM 46.22
203 Nina Munck MARATHON
204 Karin Agerbo Jensen 28 KM
205 Henrik Kollberg HALVMARATHON 1.49.47
206 Marie Kollberg 7 KM 49.15
207 Klaus Koziara 28 KM 2.44.19
208 Kristina Koziara 14 KM 1.34.00
209 Michael Wandall HALVMARATHON 2.03.53
210 Camilla Wandall 14 KM 1.30.32
211 Camilla Olsen 7 KM 40.48
212 Niels Specht 7 KM 58.03
213 Grethe Specht 7 KM 54.49
214 Line Specht 7 KM 58.44
215 Martin Specht Danborg 7 KM 58.43
216 Freja Guttesen 14 KM 49.08
217 Tuan Duong 28 KM 2.37.15
218 Sofie Langhoff 7 KM 58.53
219 Tobias Wimmelmann Blaase MARATHON
220 Stine Kristensen 7 KM 1.10.12
221 Gitte Kristensen Benløse Løbeklub HALVMARATHON 2.27.44
222 Jan Henriksen Benløse Løbeklub 14 KM 1.16.00
223 Anita Svalebo HALVMARATHON 2.28.45
224 John Kjær Poulsen 7 KM 1.30.00
225 Maria Kjær Poulsen 7 KM 1.30.00
226 Sarah Nielsen HALVMARATHON
227 Tina Nielsen HALVMARATHON 2.22.22
228 Jannik Olsen 7 KM 1.18.33
229 Janich Jørgensen 7 KM 48.58
230 Andreas Nielsen 14 KM
231 Kewin Dalsgaard 14 KM 1.18.33
232 Frederik Dreiager 14 KM 1.18.33
233 Max Olsen 14 KM
234 Rasmus Jessen 14 KM 1.18.33
235 Palle Gustafsen HALVMARATHON 2.07.36
236 Søren Sørensen, Maribo HALVMARATHON 2.01.00
237 Sanne Lindqvist HALVMARATHON 2.22.30
238 Mette Lindqvist Hansen 14 KM 1.26.47
239 Tina Jensen 7 KM 1.09.35
240 Anette Glerup HALVMARATHON 1.54.00
241 Lise Lasson 7 KM 1.09.35
242 Liselotte Krogh 7 KM 1.09.35
243 Charlotte Rølle 7 KM 1.09.35
244 Annette Carlsen HALVMARATHON 1.59.33
245 Per Agnalt HALVMARATHON 2.02.17
246 Tanja Vinholt HALVMARATHON 2.16.35
247 Søren Valet HALVMARATHON 2.01.00
248 Anette Fog Jørgensen RIMO HALVMARATHON 2.15.22
249 Henrik Laursen HALVMARATHON
250 Stine Olsen RIMO HALVMARATHON 3.12.03
251 Anne Katrine Wissing RIMO HALVMARATHON 3.12.03
252 Benjamin Olsen RIMO MARATHON 3.57.33
253 Eva Jørgensen HALVMARATHON 2.16.33
254 Kurt Olsen RIMO MARATHON 4.13.19
255 Stefan Hvirring HALVMARATHON
256 Jane Jensen 14 KM 1.32.09
257 Anne Wonge HALVMARATHON 2.54.24
258 Per Lauridsen HALVMARATHON 2.15.37
259 Brian Klug HALVMARATHON 2.16.31
260 Søren Nielsen MARATHON 4.42.43
261 Stephanie R. 7 KM 50.23
262 Nikita Strauss 7 KM 47.42
263 Allan Saabye Rasmussen HALVMARATHON 2.09.28
264 Allan Lillelund 7 KM
265 Johnny Dahl HALVMARATHON 1.40.57
266 Mette Ørveile 14 KM 1.25.00
267 Bettina Ørveile 7 KM 44.38
268 Frederikke Ørveile 7 KM 54.15
269 Peter Ørveile 7 KM 45.00
270 Karoline Ørveile 7 KM
271 Henrik Ørveile 7 KM 45.00
272 Steen Rasmussen MARATHON
273 Erling Jørgensen 7 KM 51.25
274 Helle Solgaard HALVMARATHON 2.22.22
275 Lena Nielsen 7 KM 42.57
276 Palle Ankerstjerne 7 KM 54.58
277 Josefine Ankerstjerne 7 KM 1.20.00
278 Oliver Ankerstjerne 7 KM 54.58
279 Alberte Ankerstjerne 7 KM 54.58
279 A Rasmus Bellerby Nielsen HALVMARATHON 2.08.59
280 Rikke Ankerstjerne 7 KM 58.00
280 A Jette Bellerby Christensen HALVMARATHON 2.40.32
281 Kirsten Christiansen HALVMARATHON 3.02.56
281 A Kristina Lauritsen HALVMARATHON 2.20.26
282 Jeanne Nobel HALVMARATHON 2.42.39
282 A Karina Elnef 7 KM 38.28
283 Jonatan Nobel 7 KM 47.42
284 Morten Nobel HALVMARATHON 2.42.38
285 Heidi Hansen 7 KM 47.54
286 Frederik Frigast 7 KM 47.54
287 Hanne Jensen 7 KM 47.54
288 Bjarke Jensen 14 KM 1.18.33
289 Sussie Vallesholm 14 KM 2.43.00
290 Henrik Kristensen HALVMARATHON
291 Thomas Lund 28 KM 2.03.58
291 Mie Warberg Stevns Tri Klub HALVMARATHON
292 Theresa Andersen HALVMARATHON 1.52.58
293 Morten Drustrup HALVMARATHON 2.12.48
294 Jessica Rainey HALVMARATHON 2.12.48
295 Lisbeth Holm 7 KM
296 Lene Ibsen HALVMARATHON 2.43.00
297 Helle Jensen 14 KM
298 Bente Gammelby 7 KM 41.43
299 Kasper Hyldborg HALVMARATHON 2.36.18
300 Elena Mikolajek HALVMARATHON 2.31.49
301 Sophie Amalie Staahltoft Kjærulff HALVMARATHON 2.31.45
302 Kim Nielsen 7 KM 42.58
303 Peter Fisker Schrøder MARATHON 4.56.11
304 Mette Mandrup Kjær HALVMARATHON 2.24.22
305 John Outzen MARATHON 4.58.21
306 Kaare Daugaard Hansen 14 KM 1.27.19
307 Lone Gade 7 KM 42.13
308 Mette Andersen 14 KM 1.31.00
309 Jan Hansen HALVMARATHON 3.01.37
310 Anders Falkensten HALVMARATHON 2.33.08
311 Ina Hansen 7 KM 1.12.55
312 Rikke Hansen 7 KM 1.12.55
313 Peter Balstrup HALVMARATHON 2.04.22
314 Annette Klinke 7 KM 37.04
315 Annette Osther Sannemann HALVMARATHON
316 Marlene Treldal 7 KM
317 Sanne Bjerre HALVMARATHON
318 Kenneth Nielsen MARATHON 3.44.09
319 Susanne Schrøder HALVMARATHON 2.50.00
320 Steen Kronborg HALVMARATHON 2.50.00
321 Kirsten Caspersen 14 KM 1.54.00
322 Trine Møller HALVMARATHON 2.50.00
323 Mads Suensen MARATHON 2.10.00
324 Bende Kronhøj Valentin 7 KM 42.43
325 Tinna Kallenbach 7 KM 45.55
326 Kjeld Kallenbaxh HALVMARATHON 2.07.44
327 Mette Holm HALVMARATHON 1.54.30
328 Preben Knud Rasmussen Møn – fra havn til havn 14 KM 1.17.00
329 Louise Caspersen 35 KM 4.00.00
330 Trine Dansgaard 14 KM 1.21.38
331 Martin Klüwer Dansgaard 14 KM 1.08.01
332 Steen Dansgaard 14 KM 1.21.03
333 Susanne Brandt HALVMARATHON
334 Camilla Hardø 14 KM
337 Karina Jensen 14 KM 1.27.00
338 Mia Stoico 14 KM 1.27.00
339 Susan Frandsen HALVMARATHON 1.56.51
340 Louise Theill 7 KM 47.14
341 Jacob Theill 7 KM 47.14
342 Charlotte Goldbæk 7 KM 1.08.00
343 Dorthe Kristensen 7 KM
344 Signe Spetzler 7 KM
345 Brian Christiansen 7 KM
346 Maria Christiansen 7 KM
347 Martin Christiansen 7 KM
348 Lærke Stigaard Nielsen HALVMARATHON 2.38.00
349 Henriette Birch Schlichter 14 KM 1.41.00
350 Dorthe Schlichter 14 KM 1.37.00
351 Lars Birch Schlichter HALVMARATHON 1.49.26
352 Charlotte Jørgensen 7 KM 46.08
353 Victor Jørgensen 7 KM 40.12
354 Dorthe Iversholt 7 KM 45.52
355 Kim Pedersen HALVMARATHON 1.48.34
356 Pia Kristoffersen HALVMARATHON 2.28.45
357 Julie Tandrup Gravesen 7 KM 51.17
358 Michael Krag-Christensen 14 KM 1.19.52
359 Gitte Albrekt 7 KM 56.00
360 Katja Asbech 7 KM 55.53
361 Jeanette Bebbington Nielsen 28 KM 3.38.00
362 Sebastian Bebbington Nielsen 7 KM 34.00
363 Andreas Salvesen HALVMARATHON
364 Sophia Bebbington Nielsen 7 KM 1.07.00
364 A Kenneth Romby MARATHON 4.08.39
365 Elias Bebbington Nielsen 7 KM 57.00
366 Sasha de Oliveira 7 KM
367 Bo Wensien 14 KM
368 Marianne Graff 7 KM 47.19
369 June Szwiec 7 KM 54.54
370 Malene Rousing 7 KM 1.12.00
371 Per Frederiksen HALVMARATHON 1.36.39
372 Oluf Hansen MARATHON
373 Pernille Hansen 14 KM
374 Ane Axelsen 7 KM
375 Michael Frederiksen HALVMARATHON 1.55.45
376 Josephine Munkholm HALVMARATHON
377 Christoffer Munkholm HALVMARATHON
378 Mette Balleby 14 KM 1.50.00
379 Tina Barnholdt Larsen HALVMARATHON 2.35.08
380 Henrik Skov Nielsen 14 KM
381 Truels Østergaard Truelsen 7 KM 52.00
382 Sarah Truelsen 7 KM 50.00
383 Lars Hartvig Christensen 7 KM 43.24
384 Charlotte Margrethe Christensen 7 KM 43.05
385 Albert Isak Christensen 7 KM 59.04
386 Annika Nielsen 7 KM
387 Yasemin Kitir HALVMARATHON
388 Hanne Søbæk Christiansen 14 KM 1.29.52
389 Ole Søbæk 14 KM 1.29.52
390 Patrick Nelby 7 KM 41.28
391 Marcus Søbæk Christiansen 7 KM 41.38
392 Anika Frantzen 7 KM
393 Carsten Westh 14 KM 1.18.18
394 Sanne Nymand 14 KM 1.35.08
395 Jesper Krebs Weng MARATHON 2.15.19
396 Tine Melgaard Frandsen HALVMARATHON 2.15.19
397 Thomas Haus 7 KM 49.35
398 Manja Haus 14 KM 1.41.16
399 Anita Mortensen 7 KM 53.27
400 Gisli Truelsen 7 KM 52.00
401 Cathrine Pihl 7 KM 49.49
402 Christina Thøgersen 7 KM 49.34
403 Linea Svensson HALVMARATHON 2.18.52
404 Mark Sønderskov 14 KM 1.11.28
405 Michelle Martinsen 14 KM 1.32.44
406 Søren Mølby 14 KM 1.33.15
407 Marianne Martinsen 14 KM 1.21.43
408 Bente Engdahl 7 KM 44.55
409 Pernille Hyldeqvist 7 KM 50.45
410 Cathrine Hyldeqvist 7 KM 50.45
411 Petra Forslund 7 KM 44.43
412 Mira Forslund 7 KM 44.39
413 Lea Hansen 14 KM
414 André Hansen 14 KM
415 Mie Kanø HALVMARATHON 2.24.07
416 Jane Jessen HALVMARATHON 2.18.05
417 Marie Jessen 7 KM 40.05
418 Christina Lundgren 7 KM 48.34
419 Stine Søderberg 7 KM 48.34
420 Marianne Ekelund 14 KM 1.31.45
421 Torben Ekelund 7 KM 43.35
422 Flemming Aalling 14 KM 1.25.08
423 Juliane Elisabeth Rasmussen HALVMARATHON 2.45.00
424 Helle Ankjær Helstrup 7 KM 45.10
425 Michael Ankjær Helstrup 7 KM 45.10
426 Peter Hallum MARATHON 4.48.00
427 Sine Hallum 14 KM 1.51.45
428 Sarah Hallum HALVMARATHON 3.22.00
429 Manfred Groth MARATHON 4.26.00
430 Søren Jespersen Bogø IF Løb og Gang HALVMARATHON 2.16.00
431 Monica Slott Jørgensen 7 KM 56.03
432 Heine Schmidt 14 KM 1.19.30
433 David Rasch 14 KM 1.19.47
434 Kathrine Tjørved 14 KM 1.19.47
435 Cecilie Franklin 7 KM 1.15.00
436 Mikkel Franklin 7 KM 1.15.00
437 Pernille Franklin 7 KM 1.15.00
438 John Skovsgaard 7 KM 48.06
439 Lene Skovsgaard 7 KM 46.54
440 Mogens Thomsen 7 KM 52.56
441 Pia Thomsen 14 KM 1.25.39
442 Michael Bruhn Hansen 28 KM 2.44.30
443 Caroline Bruhn Hansen 7 KM 44.49
444 Susanne Hansen 7 KM 47.15
445 Christoffer Bruhn Hansen 7 KM 47.28
446 Michael Højlund Larsen 7 KM 40.00
447 Irene Højlund Larsen 7 KM 1.20.02
448 Anna Højlund Larsen 7 KM 1.20.00
449 Nanna Skov Holst 7 KM 41.58
450 Kristian Højlund Larsen 14 KM 1.18.48
451 Rasmus Berthelsen 28 KM 2.10.00
452 Maja Madsen HALVMARATHON 2.27.25
453 Line Feldberg HALVMARATHON 2.27.14
454 Søren Gettermann 7 KM 56.36
455 Diane Brunum 7 KM 56.36
456 Margith Romer 14 KM 1.30.22
457 David Nielsen 14 KM
458 Charlotte Lindgaard HALVMARATHON 2.15.11
459 John Jensen HALVMARATHON 2.20.06
460 Kasper Bonke HALVMARATHON 2.47.00
461 Bente Larsen 14 KM 1.32.15
462 Lisbeth Bo Jørgensen 14 KM 1.28.00
463 Karina Andersen HALVMARATHON
464 Maria Dall HALVMARATHON 1.54.00
465 Maria Clemmensen HALVMARATHON 1.54.00
466
Michael Dall
MARATHON 4.31.41
467 Max Poulsen 7 KM 37.24
468 Camilla Madsen 7 KM 37.24
469 Peter Trock Bräutigam 7 KM
470 Henrik Thomsen 7 KM 37.24
471 Sean Faurschou 7 KM 37.24
472 Cecilie Aundal HALVMARATHON 1.50.26
473 Henrik Haugaard Pedersen HALVMARATHON
474 Didde Dalkvist HALVMARATHON 2.10.00
475 Rose Stenbøg MARATHON 5.02.03
476 Inge Andersen 14 KM 1.24.58
477 Susan Andersen HALVMARATHON 2.09.12
478 Dorthe Møller HALVMARATHON 3.01.55
479 Morten Larsen HALVMARATHON 3.02.06
480 Gitte Seidler HALVMARATHON 2.38.00
481 David Seidler HALVMARATHON 2.15.00
482 Christina Seyer-Hansen HALVMARATHON 2.22.00
483 Ans Khawaja HALVMARATHON 1.54.27
484 Carsten Møgelvang 35 KM 3.24.51
485 Kitri von Bülow 14 KM
486 Mette Bentin 7 KM 1.06.49
487 Thilde Wagner-Bentin 7 KM 56.03
488 René Wagner 7 KM 56.03
489 Bent Juhl Madsen HALVMARATHON 1.45.14
490 Frederik Roager Madsen HALVMARATHON 1.43.15
491 Gorm Roager Madsen HALVMARATHON 1.54.35
492 Hanne Roager Lauritsen 7 KM 42.30
493 Gitte Nielsen 7 KM 39.04
494 Cecillie Gerdsen 7 KM 40.40
495 Maria Lindstrøm HALVMARATHON
496 Kristine Sørensen 14 KM 1.17.24
497 Mette Frimann 14 KM 2.04.13
498 Helle Andersen 14 KM 2.04.12
499 Christian Thestrup MARATHON 3.57.43
500 Anne Andersen 14 KM 2.15.24
501 Mie Holm HALVMARATHON 2.45.24
502 Lasse Roslev 14 KM 1.19.30
503 Annette Moryl Hansen HALVMARATHON 1.47.36
504 René Falk Jensen HALVMARATHON 1.57.02
505 Karoline Kleisdorff 7 KM 1.00.02
506 Diana Jørgensen 7 KM 58.00
507 Mogens Kristoffersen 7 KM 49.38
508 Maybritt Storgård HALVMARATHON 2.07.31
509 Naja Jørgensen HALVMARATHON 2.18.12
510 Tobias Jørgensen 7 KM 46.00
511 Lars Frederiksen 7 KM 46.00
512 Jan Steen HALVMARATHON 2.26.44
513 Christina Hansen HALVMARATHON 2.26.44
514 Louise Havning 14 KM
515 Diana Morad 7 KM 50.01
516 Michelle Krauthammer 7 KM 50.01
517 Henrik Greve Nielsen HALVMARATHON 2.01.49
518 Kenneth Petersen HALVMARATHON 1.57.20
519 Hanne Riis MARATHON
520 Anne Birgitte Wittusen MARATHON
521 Peter Schønberg 14 KM
522 Steen Thordal Nielsen MARATHON 4.25.32
523 Lene Lassen Knudsen 14 KM 1.59.41
524 Carsten Petersen MARATHON 1.58.58
525 Thorbjørn Guttesen 7 KM 37.23
526 Michael Trampedach 7 KM 43.52
527 Caitlin Trampedach HALVMARATHON 2.10.00
528 Cassandra Trampedach HALVMARATHON 2.10.00
529 Charlotte Trampedach HALVMARATHON 3.12.22
530 Henrik Hopla Franijeur Klub 100 Marathon MARATHON 4.47.09
531 Louise Haslev HALVMARATHON 2.01.00
532 Lasse Lund 14 KM 1.20.00
533 Trine Brøgger 7 KM 46.54
534 Mikkel Brohus 7 KM 46.54
535 Tommy Frederiksen 7 KM 44.15
536 Pernille Seidenfaden 14 KM 1.15.19
537 Steffen Seidenfaden 14 KM 1.15.19
538 Jane Dall MARATHON 4.34.54
539 Ditte Gerlach Jensen HALVMARATHON
540 Jo Henriette Jensen HALVMARATHON
541 Tommy Madsen HALVMARATHON 2.10.00
542 Didde Kjær Hulgaard MARATHON
543 Fie Julie Blum HALVMARATHON
544 Sebastian Bostrøm HALVMARATHON 2.15.00
545 Jens Busk 14 KM 1.18.13
546 Pia Busk 7 KM 58.23
547 Rasmus Busk 7 KM 58.21
548 Hans Bjørck-Braun 7 KM 49.50
549 Tine Bjørck-Braun 7 KM 51.46
550 Karoline Bjørck-Braun 7 KM 51.13
551 Tammie Nielsen 28 KM 3.22.14
552 Sandra Mundus 14 KM 1.35.20
553 Simon Mundus 14 KM 1.35.20
554 Christina Tuxen MARATHON
555 Julian Jensen HALVMARATHON 2.00.39
556 Ronni Pedersen 28 KM 3.30.53
557 Thomas Thomsen HALVMARATHON 2.07.12
558 Oscar Lyders Schjoldager 7 KM 42.15
559 Pia Larsen 7 KM 1.03.00
560 Ivan Landsvig HALVMARATHON 1.58.10
561 Zune Christoffersen 14 KM 1.23.43
562 Bastian Christensen 14 KM 1.24.00
563 Martin Mølledal 14 KM 1.35.00
564 Rasmus Nielsen 14 KM 1.22.35
565 Tina Hansen 14 KM 1.57.58
566 Knud Petersen 14 KM 1.57.57
567 Berit Petersen 7 KM 1.04.15
568 Britt Axelsen 7 KM 42.10
569 Nadja Bilsted 7 KM 1.00.00
570 Mikkel Sogaard 14 km 1.23.00
571 Anja Kobbernagel 7 KM 1.02.07
572 Smilla Kobbernagel 7 KM 46.16
573 Selina Kobbernagel 7 KM 47.46
574 Christian Stabel HALVMARATHON 2.39.45
575 Kaya Stabel 14 KM 1.55.11
576 Morten Røikjær 7 KM 1.00.00
577 Uffe Christensen 14 KM
578 Louise Bührmann 14 KM
579 Tina Hansen 14 KM 1.28.23
580 Sarah Herfurth HALVMARATHON 1.57.44
581 Janni Bjerre Clemen HALVMARATHON
582 Mathias Emil Bjerre Clemen Andersen HALVMARATHON
583 Magnus Emil Bjerre Clemen Andersen 7 KM
584 Simone Rud 7 KM 44.45
585 Anja Pedersen 7 KM 1.01.01
586 Helle Frederiksen 7 KM 51.00
587 Allan Frederiksen 7 KM
588 Heidi Raetzel 7 KM 47.33
589 Michael Raetzel 7 KM 43.35
590 Lone Damgaard HALVMARATHON 2.22.22
591 Henrik Fredelund HALVMARATHON 1.22.39
592 Pernille Fredelund 7 KM 31.51
593 Hjalte Grandt Christoffersen 14 KM 1.17.57
594 Nina Grandt Ballegaard 7 KM 37.00
595 Lukas Olsen 7 KM 46.16
596 Vibeke Sørensen 14 KM 1.32.28
597 Charlotte Drue Aargaard 7 KM 56.24
598 Rikke Juhl HALVMARATHON 2.11.34
599 Camilla Frederiksen 7 KM 51.07
600 Gregers Gammelsmølf HALVMARATHON 2.39.15
601 Nina Uldberg Poulsen 14 KM 1.51.12
602 Heidi Juel Mortensen HALVMARATHON 2.22.27
603 Torkild Hansen HALVMARATHON
604 Esben Skrumsager HALVMARATHON
605 Helle Juel Jørgensen HALVMARATHON 2.22.10
606 Magnus Andersen 7 KM 42.07
607 Majken Frederiksen 14 KM 1.35.00
608 Pernille Rasmussen 7 KM
609 Peter Milland HALVMARATHON 1.53.02
610 Thim Nørgaard Andersen 7 KM 32.26
611 Susanne Handschuh 7 KM 37.22
612 Michael Handschuh 7 KM 33.25
613 Nikolai Feldthusen HALVMARATHON 2.26.48
614 Yvonne Gjerlufsen 7 KM
615 Brith Markvardsen 7 KM 56.35
616 Oscar Markvardsen 7 KM 56.35
617 Katja Hey 7 KM 56.35
618 Mathilde Hey 7 KM 56.35
619 Karsten Dittmann 35 KM 3.27.03
620 Karl Nielsen MARATHON 4.21.58
621 Mette Skov Nielsen 7 KM 48.28
622 Anders Kamp Mortensen 7 KM 34.30
623 Lars Woxen MARATHON 4.22.57
624 Charlotte Woxen 14 KM 1.33.51
625 Trine Roed HALVMARATHON 2.12.00
626 René Søe Pedersen HALVMARATHON 2.19.00
627 Laura Lantz 7 KM 55.24
628 Maja Mortensen 7 KM 55.24
629 Jakob Haslev 14 KM 1.12.29
630 Steen Christoffersen HALVMARATHON 2.15.33
631 Deniz Asanovski 7 KM 39.03
632 Henrik Lauritsen HALVMARATHON 2.24.00
633 Pernille Brinkmann HALVMARATHON 3.01.06
634 Arne Larsen HALVMARATHON 3.01.06
635 Helle Brinkmann Larsen HALVMARATHON 2.17.41
636 Heidi Brinkmann Larsen HALVMARATHON 2.09.16
637 Mathilde Brinkmann Larsen 7 KM 49.00
638 Tom Haar HALVMARATHON 2.18.00
639 Søren Hermansen HALVMARATHON 2.18.00
640 Ivan Kjær HALVMARATHON 1.50.40
640 Søren Wulff 7 KM 46.16
641 Carsten Hinsch 7 KM 46.16
642 Ken Rasmussen 7 KM 46.16
643 Peter Nielsen 7 KM 46.16
644 Peter Søbæk 7 KM 1.20.43
645 Emma Christiansen 7 KM 42.00
646 Eva Søbæk Christiansen 7 KM 56.24
647 Freja Søbæk Christiansen 7 KM 44.07
648 Sofie Friis HALVMARATHON 1.55.53
649 Lise Ørum 7 KM
650 Majken Sørensen MARATHON
651 Martin Sørensen MARATHON
652 Oliver Sørensen MARATHON
653 Sandra Sogaard 7 KM 1.03.00
654 Isabella Frydendal 14 KM 1.22.27
655 Tanja Louise Rasmussen 7 KM 1.01.10
656 Erica Bruhn Rasmussen 7 KM
657 Frederik Bruhn Rasmussen 7 KM
658 Anne-Marie Grønborg HALVMARATHON 2.18.21
659 Sidse Knudsen 7 KM 1.04.00
660 Anne Kirstine Scharff Rosenhardt 7 KM 1.04.00
661 Patrick Rytkønen Pedersen 14 KM 1.18.24
662 Theis Østergaard 14 KM 1.18.24
663 Anne Kronborg 7 KM
664 Maria Wittendorff 7 KM 43.37
665 Sidsel Erdmann 7 KM 1.24.45
666 Jeanett Erdmann 7 KM 1.25.13
667 Daniel Døj 7 KM 1.24.45
668 Brian Feldborg HALVMARATHON 1.55.10
670 Jeanette Damm 7 KM 51.41
671 Daniel Raetzel 7 KM 47.05
672 Kristina Overkær Hansen HALVMARATHON
673 Kuno Daugaard Petersen HALVMARATHON 1.34.04
674 Tine Knudsen 7 KM
675 Casper Lukowski Knudsen 7 KM 45.11
676 Mette Vangkilde HALVMARATHON 2.10.00
677 Mathilde Gustafsen RIMO HALVMARATHON 3.12.03
678 Jonni Strauss HALVMARATHON 2.09.27
679 Tenna Meggele Stein 7 KM 45.28
680 Rasmus Meggele Stein 14 KM 1.39.05
681 Emil Meggele Stein 14 KM 1.39.05
682 Ilone Johannesen 7 KM 1.29.34
683 Kirstine Bruun 7 KM 46.06
684 Gosia Socha 14 KM 1.23.43
685 Trine Krighaar 7 KM
686 Louise Sødergren 7 KM
687 Ellen Elmer HALVMARATHON
688 Annika Andersen 7 KM 46.08
689 Astrid Frøssing HALVMARATHON 2.09.28
690 Julie Lerche-Thomsen 7 KM 47.59
691 Camilla Kørup 7 KM 47.59
692 Jette Bengtsson 14 KM 1.13.55
693 Janni Dam-Nielsen 14 KM 1.26.07
694 Rikke Stockfleth Jessen HALVMARATHON 2.04.26
695 Casper Klitmøller Street HALVMARATHON 1.33.40
696 Winni Jeppesen HALVMARATHON 2.00.14
697 Nina Lambertus 7 KM 42.30
698 Brian Rafn-Hjelvang 7 KM
699 Jari Hiltunen MARATHON
700 Lise Jørgensen HALVMARATHON
701 Henrik Strate HALVMARATHON 2.16.00
702 Manja Dradrach Jørgensen 7 KM 48.02
703 Ulrich Ladefoged HALVMARATHON 2.07.37
704 John Christensen HALVMARATHON 2.08.21
705 Peter Schønberg 14 KM 1.24.14
706 Oluf Hansen MARATHON 5.23.32
707 Monika Lykke Borges 7 KM 44.27
708 Kenneth Lykke Borges HALVMARATHON 1.48.36
709 Gitte Von Seelen Engel 14 KM 1.49.18
710 Mikael Jonassen HALVMARATHON 1.53.58
711 Daniella Damgaard 7 KM 46.32
712 Anne Petersen HALVMARATHON 1.58.07
720 Christine Grænge Knuthenborg 7 KM 1.15.00
721 Anne Ekdal Knuthenborg 7 KM 1.15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/resultatliste-knuthenborg-1-9-2019-sorteret-efter-startnummer/