Deltagerliste 01.09.2019 – HALVMARATHON

Marathon i Knuthenborg Safaripark – og andre distancer
Søndag den 1. september 2019, kl. 11.00

Tilmelding her.

Deltagerlisten opdateres hurtigst muligt. Der kan gå op til tre dage, før dit navn er på listen efter tilmelding.

     

DELTAGERLISTE HALVMARATHON

STARTNUMMER NAVN KLUB/FIRMA
120 Anders Dithmarsen
73 Anne Petersen
105 Annielle Clausen
95 Birgitte Anne Friis Benløse Løbeklub
22 Birthe Hansen
97 Bo Rasmussen
102 Bo Sellerup
210 Camilla Wandall
222 Carsten Kristensen Benløse Løbeklub
91 Casper Kjep Gram Jakobsen
23 Charlotte Sørensen
24 Charlotte Sørensen
117 Christian Baasch
48 Christian Nielsen
83 Christian Olsen
103 Dina Milword Lorentzen
186 Dorte Skou Hansen
62 Dorthe Godtfredsen
171 Dorthe Nielsen
112 Emil Ladefoged
18 Erik Struve Christensen
63 Gert Godtfredsen
61 Gitte Brønlund
25 Gitte Hockeru
221 Gitte Kristensen Benløse Løbeklub
52 Hans Christian Rasmussen
116 Heidi Mundt Ottesen
99 Henrik Emde Benløse Løbeklub
205 Henrik Kollberg
93 Inge Siefert
153 Jakob Petersen
164 Jesper Kristensen
87 Jim Gram
217 Jimmy Thorslev
150 John Christensen
166 Kaj Skov
82 Kamilla Bjørnskov
94 Karen Dam Gilså Benløse Løbeklub
39 Karen Sværke
96 Karina Hammer
138 Katharina Beckmann
223 Katrine Kristensen Benløse Løbeklub
172 Kim Bøgh
142 Kim Schwaner
155 Klaus Huus Benløse Løbeklub
108 Lars Bloch
60 Lars Brønlund
68 Lars Pedersen
74 Lars Rasmussen
81 Lasse Nielsen
1 Lasse Schwartz Mogensen
157 Louise Frisenholm
181 Majbritt Holmgren Benløse Løbeklub
183 Malene Lydolph Benløse Løbeklub
76 Marianne Jespersen
215 Martin Specht Danborg
154 Mette Jørgensen
185 Mette Pil
13 Mette Voss Anthoni
209 Michael Wandall
88 Michelle Vanman
14 Mikkel Voss Anthoni
177 Mogens Feldthusen Benløse Løbeklub
85 Nanna Gram Hansen
16 Paul Svensson
245 Per Agnalt
176 Pernille Feldthusen Benløse Løbeklub
119 Peter Jørgensen
216 Pia Thorslev
66 Randy Louise Hansen Dansk Halvmarathonklub
118 Rasmus Heuer
184 Rikke Krøyer
187 Sabine Nøbølle
226 Sarah Nielsen
139 Simon Sørensen
182 Sisse Elfving Benløse Løbeklub
15 Steen Anthoni
180 Søren Holmgren Benløse Løbeklub
109 Søren Sørensen, Aalborg
236 Søren Sørensen, Maribo
98 Tanja Birkkjær
84 Tine Grynfeld
86 Tonnie Gram Jakobsen
129 Torben Callesen
67 Trine Bødiker
113 Ulrich Ladefoged

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-01-09-2019-halvmarathon/