Deltagerliste 01.09.2019 – MARATHON

Marathon i Knuthenborg Safaripark – og andre distancer
Søndag den 1. september 2019, kl. 11.00

Tilmelding her.

Deltagerlisten opdateres hurtigst muligt. Der kan gå op til tre dage, før dit navn er på listen efter tilmelding.

  

DELTAGERLISTE MARATHON

STARTNUMMER NAVN KLUB/FIRMA
31 Anders Stav Hansen
69 Andreas Ritzau
27 Aneste Fredskov Fredskov Marathon
240 Anette Glerup
520 Anne Birgitte Wittusen
107 Annemette Stampe Holst
244 Annette Carlsen
689 Astrid Frøssing
252 Benjamin Olsen
668 Brian Feldborg
259 Brian Klug
522 Camilla Dahl
484 Carsten Møgelvang
524 Carsten Petersen
472 Cecilie Aundal
458 Charlotte Lindgaard
243 Charlotte Rølle
499 Christian Thestrup
20 Christina Lundberg
418 Christina Lundgren
554 Christina Tuxen
631 Deniz Asanovski
542 Didde Kjær Hulgaard
194 Dorte Ejler
354 Dorthe Iversholt
21 Emma Lundberg
10 Erik Nordly
273 Erling Jørgensen
359 Gitte Albrekt
2 Gitte Gamborg Kristiansen
519 Hanne Riis
432 Heine Schmidt
195 Helene Fonsmark
7 Helle Andreasen
71 Henrik Dyling
530 Henrik Hopla Franijeur Klub 100 Marathon
560 Ivan Landsvig
196 Jacob Ejler
70 Jan Frigaard
538 Jane Dall
92 Jannik Pedersen
699 Jari Hiltunen
50 Javk Malm
670 Jeanette Damm
395 Jesper Krebs Weng
80 Jesper Lund Knudsen
305 John Outzen
620 Karl Nielsen
619 Karsten Dittmann
318 Kenneth Nielsen
518 Kenneth Petersen
321 Kirsten Caspersen
692 Klaus Johansen
207 Klaus Koziara
208 Kristina Koziara
254 Kurt Olsen
623 Lars Woxen
502 Lasse Roslev
170 Line Glinvad Andersen
693 Lina Johansen
241 Lise Lasson
242 Liselotte Krogh
329 Louise Caspersen
323 Mads Suensen
168 Mai Laursen
650 Majken Sørensen
370 Malene Rousing
429 Manfred Groth
398 Manja Haus
464 Maria Dall
651 Martin Sørensen
466
Michael Dall
197 Michael Frederiksen
358 Michael Krag-Christensen
64 Michael Thomsen
649 Michelle Ahle
415 Mie Kanø
669 Mikael Jonassen
131 Mogens Beck Benløse Løbeklub
431 Monica Slott Jørgensen
26 Nikolai Christiansen
203 Nina Munck
652 Oliver Sørensen
372 Oluf Hansen
235 Palle Gustafsen
371 Per Frederiksen
303 Peter Fisker Schrøder
426 Peter Hallum
132 Pia Beck Benløse Løbeklub
328 Preben Knud Rasmussen Møn – fra havn til havn
671 Rikke Kidmose
556 Ronni Pedersen
475 Rose Stenbøg
394 Sanne Nymand
72 Sara Illemann
320 Steen Kronborg
272 Steen Rasmussen
167 Steven Laursen
419 Stine Søderberg
319 Susanne Schrøder
65 Sussie Aagaard
260 Søren Nielsen
246 Tanja Vinholt
51 Thomas Nielsen
239 Tina Jensen
396 Tine Melgaard Frandsen
219 Tobias Wimmelmann Blaase

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-31-08-2019-marathon/