DELTAGERLISTE ALFABETISK ORDEN 21.05.2022

FREDSKOV
RUN & FUN
I KNUTHENBORG SAFARIPARK

LØRDAG DEN 21. MAJ 2022, KL. 11.00

Mere information her.

Tilmelding her.

DELTAGERLISTE I ALFABETISK ORDEN EFTER FORNAVN

Opdateres dagligt, sidste gang den 19. januar 2022, kl. 18.30.

113Abigail JosephsenHM
67Alexander Deleuran14 KM
73Allan Geisler14 KM
55Amanda Bornkessel Nybo Andersen7 KM
68Ana Chirita7 KM
1Aneste FredskovFredskov Run & Fun / SnowFunMaraton
110Anita TengbjergHM
86Anne Vibeke SteffensMaraton
27Astrid Varkila7 KM
79August Emil Hermansen14 KM
40Bent Nybo Christensen7 KM
49Birgit Andersen7 KM
8Bodil UllerupTeam Ullerup14 KM
77Caja Thea Hermansen7 KM
97Carina Bisgaard14 KM
83Cecilie Alrik14 KM
98Charlotte Jensen14 KM
52Christian PedersenHM
69Cristina Muther7 KM
20Dennis JacobsenHM
80Ditlev Grønlund14 KM
36Dorte Nielsen14 KM
15Eli Jacobi NielsenHM
85Elisabeth LeistedFløng Kondi14 KM
91Elisabeth LundstedtTeam Førslev Motion7 KM
72Emil PoulsenHM
23Erik Zacho14 KM
16Ester Mbaruku NielsenHM
14Gerner LarsenRunners dk NæstvedHM
50Gitte Hansen7 KM
24Grete Zacho7 KM
48Grethe Ottosen7 KM
75Helene Marschner-Stolt7 KM
112Helene Aakilde LauridsenBogø IF14 KM
2Helle KristoffersenHM
41Henrik Greve NielsenHM
71Ida-Marie LarsenHM
119Inge AndersenØGIFHM
90Isabella Malm7 KM
64Isabella Torpe ChristoffersenHM
89Jack Malm7 KM
88Jacob Malm7 KM
11Jan KrohnALOTHM
9Jan UllerupTeam Ullerup14 KM
99Jens Frieboe OlsenHM
29Jeppe Varkila7 KM
94Jimmy PoulsenHM
10Jutta UllerupTeam Ullerup7 KM
19Jørgen BoesenHM
6Jørgen HansenHM
12Karin Agerbo JensenHM
92Kenneth LundstedtTeam Førslev MotionHM
39Kesa Nybo Christensen7 KM
54Kirsten Gerholt7 KM
96Laila RasmussenTeam Tvilling LollandHM
78Lars Hermansen14 KM
106Lasse Persson7 KM
26Lasse Varkila7 KM
46Lena Mosegaard AndreasenNAG7 KM
107Lene Ask7 KM
60Linda Edelved7 KM
100Line Gry Hansen14 KM
66Line Wulff14 KM
59Linnea Weinreich7 KM
114Lis Kronby7 KM
51Lise Stentebjerg-MilandtHM
31Liselotte Møller7 KM
111Liselotte NielsenHM
108Liselotte Tchikai LeveauHM
47Lone Thorsen14 KM
116Lotte ØrnholmHM
74Louise Alenkær7 KM
7Maria Louise JohanssonHM
22Marianne Schmidt Hansen7 KM
101Martin Hjortgaard14 KM
45Martin NygaardIF 62 Dalmose14 KM
56Matilde Rask Gerholt14 KM
82Mette Emanuel14 KM
76Mette Hermansen7 KM
63Mette Kristine RasmussenHM
81Michael Emanuel14 KM
4Michael Graabech HansenHM
115Michael Kronby7 KM
33Michael Thomsen28 KM
104Michael Turka7 KM
70Mikkel Pedersen14 KM
117Monica Hjære HansenHM
43Nanna KofoedDK Installationer7 KM
53Natasja Brammer14 KM
NRNAVNKLUBDISTANCE
30Nicolai Møller NielsenMaraton
44Niklas Kofoed7 KM
102Ole LarsenSTIFHM
105Oliver Djursholm7 KM
65Oscar Torpe ChristoffersenHM
17Paw JeppesenKlub100 Marathon DanmarkMaraton
18Peter MillandHM
35Pia Nelin RasmussenHM
84Rene LeistedFløng KondiHM
38Rikke Kromand7 KM
28Sofie Varkila7 KM
37Steen Bruno Nielsen14 KM
62Steen ChristoffersenHM
34Steen RasmussenHM
13Susanne JensenTeam Tvilling Lolland14 KM
87Susanne Malm7 KM
3Susanne Meyer Christensen14 KM
32Sussie Aagaard28 KM
93Tina ChristensenHM
95Tina ChristensenSTIFHM
42Tina KofoedDK Installationer7 KM
58Tobias Rask Gerholt14 KM
57Tom Rask Gerholt14 KM
118Torben Hjære HansenHM
5Trine Frederikke RoedHM
109Ulrik MoestrupIK HellasHM
21Vagn SchmidtHolbæk LMK14 KM
61Vibeke AntonsenHM
103Vivian ClausenØgifMaraton
25Wickie Varkila7 KM

Jeg løber i tøj fra

Næste gang du skal købe løbetøj eller løbesko, får du 15% rabat* i SNOWFUN med rabatkoden Aneste. Du kan både handle online og i butikken i Roskilde.
*Rabatten gælder ikke i forvejen nedsatte varer.

Permanent link til denne artikel: https://www.fredskovmarathon.dk/deltagerliste-alfabetisk-orden-21-05-2022/